Tropico 6 2018'de çıkıyor

Merhaba arkadaşlar. Benimde oynadığım Tropico serisine bir yenisi ekleniyor. Tropico 6 'daki yenilikler şu şekilde.

1) İsteğinize göre sarayınızın görünümünü özelleştirebileceksiniz.
2) Köprü kurabileceksiniz. Köprünün kullanım amacı ise Tropico 6 'da artık tek bir ada değil de birden fazla ada olması. Bu sayede köprüyü bu şekilde adalar arasında bağlantı kurmak için kullanabileceksiniz.
3) Vatandaşları ve turistleri nakletmek için taksi ve otobüs hava teleferik araçları kullanabileceksiniz.
4) Bir başka eklenen özellik tüneller açabileceksiniz.
5) Tropico 4'te gördüğümüz anıtlar burada da karşımıza çıkacak.
6) Kesin olmamakla beraber Kalypso media forumunda okuduğuma göre tren rayları trafik ışıkları gibi yeni nesnelerde eklenecekmiş.
7) Tabi son olarak Tropico 4 'te El Presidente'nin Tropico 4'te yaptığı seçim konuşmasını burada da sürdüreceği söyleniyor.

Kaynak: Tropico 6 on Steam

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Tropcio 5 oynadım. Cidden eğlenceli fakat İngilizce bilmeyince çok zor. Bir olaylar oluyor ve anlamıyorsunuz. Ekrana uyarılar geliyor, kapatıp geçiyorum. Ondan sonra bir şey olup ana menüde buluyorum kendimi. Türkçe dil kesinlikle eklenmesi lazım. Tropico 5'i bu yüzden bıraktım. Anlamıyorum ne olup ne bittiğini. Birde o baraka yapan vatandaşlar var, amaçlarını çözemedim. Maden var haritanın dışında kalıyor, madenden yararlanamıyorum. Üstelik bir grup bana saldırmaya geldi. İsyan mı çıktı ne oldu anlamadım. Oyunda tek çözdüğüm balıkçılık. Onuda zar zor çözdüm. Gerisini anlamadım. Özellikle o baraka yapan vatandaşlar, evlerini yıkıyorum başka yere yapıyor. Amaçları ne anlamadım. Ev yapıyorum, taşındıkları yok. Kendi halinde yaşıyorlar. :D
En önemlisi Türkçe dil eklenmesi veya Türkçe yama çıkması, yoksa İngilizce bilmeden oyundan bir şey anlamak mümkün olmuyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı