Truckers MP'de ban itirazı nasıl yapılır?

SLIMSHADYX

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar perma ban yedim. Nedeni ise 165 ile gittiğim için belki biraz daha fazla. Sinirden hesabımı sildim. Yeni hesap açarsam beni banlayan admini görebilecek miyim halen? Şansımı denemek istiyorum.

Arkadaşlar perma ban yedim. Nedeni ise 165 ile gittiğim için belki biraz daha fazla. Sinirden hesabımı sildim. Yeni hesap açarsam beni banlayan admini görebilecek miyim halen? Şansımı denemek istiyorum.

IP ban atmadılar ise yeni hesap açarsanız olabilir, fakat Steam ile bağlantılı hesap olacağından muhtemelen farklı bir Steam hesabından ETS 2 oynamanız gerekecek.

IP ban atmadılar ise yeni hesap açarsanız olabilir, fakat Steam ile bağlantılı hesap olacağından muhtemelen farklı bir Steam hesabından ETS 2 oynamanız gerekecek.
Hocam yani oyunu 700 saaten fazla oynayıp bir anlık heyecan ile 150 den hızlı gittim 150 sınırlı sunucuda. Ne birisine çarptım ne kazaya sebebiyet verdim az kişili serverda ufaktan hız yaptım. Yanımdan geçen birisi hemen raporlamış ve bende perma ban yedim. Ciddi anlamda az sayıda pişmanlıklarımdan birisi.

Banlandığın için çok mutluyum reportları ve kayıtları görmeleri muazzam sizler gibileri olmayınca tmp daha bir güzel oluyor.

Kısacası hile kullandınız bir de sinirden hesabımı sildim diyorsunuz.
150 yerine 165 ile gittim hadi 300 olsa neyse de perma yerine keşke birkaç ay atılsaydı aklım başıma geldi.

Banlandığın için çok mutluyum reportları ve kayıtları görmeleri muazzam sizler gibileri olmayınca tmp daha bir güzel oluyor.
Allah Allah siz melek gibisiniz sanki. 15 kmh o kadar mı fark ediyor ?

150 yerine 165 ile gittim hadi 300 olsa neyse de perma yerine keşke birkaç ay atılsaydı aklım başıma geldi.

Allah Allah'siz melek gibisiniz sanki. 15 kmh o kadar mı fark ediyor?

1.benim hız yaptığımı nereden duydun da bu yargıya ulaştın.2. si ise 15 kmh yi geç 1kmh bile fark eder buradaki konu kmh değil hile trainer kullanmanız şimdi git bir yeni hesap satın al çabuk :D

1.benim hız yaptığımı nereden duydun da bu yargıya ulaştın.2. si ise 15 kmh yi geç 1kmh bile fark eder buradaki konu kmh değil hile trainer kullanmanız şimdi git bir yeni hesap satın al çabuk :D
Madem o kadar fark ediyor duisburg calais yolunda benzinliğe inerkenki yokuşta sim 1 oynarken tırı fazla saldığınızda 130 bile görebiliyorsunuz. 20kmh aşım oluyor o zaman bu adamların hepsi banlansın.

Yeni konular

Geri
Yukarı