Trust GXT 383 Dion 7.1 İncelemesi

Kulaklık özelliklerini teker teker yazmak yerine kendi sitesinin linkini vereceğim.
Trust.com - GXT 383 Dion 7.1 Bass Vibration Headset
Yaklaşık 3 gündür toplamda 24 saati geçen kullanım süremde artılarını ve eksilerini sizinle paylaşmak istedim.

Artıları:
- Sanal 7.1'i başarılı olmuş. Daha öncesinde Gamepower Medusa 7.1'i deneyimlemiş biri olarak Trust bu konuda daha başarılı.
- Bass konusunda fiyatına göre gerçekten de başarılı özellikle Bass seslerde kulaklığın titremesi ayrı bir hoşluk katıyor.
- Aydınlatma konusunda (gerçi bu insandan insana farklılık gösterir ama) sade abartısız hafif ve şık bir mavi tonda yanıp sönen aydınlatma kullanılmış.
- Kulaklığı bir çok platformda kullanabiliryorsunuz gerek PC gerek konsolda.
- 7-8 saat kullanımda bile kulağımı acıtmadı, sadece terletti.

Eksileri:
- Kulaklıklar ne yazık ki katlanmıyor bu yüzden uzun süreli kullanım sonrası bi kulaklığı çıkartıyım dediğinizde boynunuzda çok rahat durmuyor.
- Bu bir yazılımsal sorun mu bilmem ama örneğin Youtube'da videoyu sessize aldığımda çok çok hafif bir cızırtı geliyor ama videoyu sessizden çıkartınca cızırtı bitiyor. Bazıları için bu sorun olmayabilir ama benim gibi düşünenler varsa küçük de olsa bu bir sorun.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar merak ettiğiniz sorular varsa görürsem seve seve cevaplarım.

Fiyatının söylemeyi unutmuşum. Ben 2 Ağustos günü trendyol'dan 240.9 TL'ye aldım. Diğer sitelerde 15-20 TL daha pahalı. Dolar her geçen gün arttığı için bu açıklamayı yapmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
yok olmuyor onu ındırdım fakat kurulum sonunda 363u takın dıyo
ama sunu soylemem gerekıse kulaklık cıdden harıka
drıverını sunu test etmekiçin arıyorum kumanda panelının ustunde chatın sesını acma-kapama oyun sesını-acma kapama ve bas titresimi acma-kapama potları mevcut fakat Skype'la oyuna gırdıgımde sadece chat potu aktıf oluyo dıerlerı pasıf konumda driveri varsa bunu degıstırmek mumkun mu onu merak edıyorum
Malesef ki bilgisayarda sesi sadece chat bölümünden ayarlayabiliyorsun ama titreşim ayarlamada herhangi bir sıkıntı yok ve değiştirme konusunda benim de herhangi bir fikrim yok. Playstation 4'te 3 portu aktif olarak kullanabilirsin bu arada.
Dayanamadım ben de aldım. Kutudaki düğme açıp kapatıyor 7.1 bu arada. Yeşil stereo, mavi 7.1 demek.
Yanlış yazmışsın galiba yeşildeyken 7.1 de mavideyken stereo moda geçiyor. Youtube'da 7.1 surround sound test yaparsan anlarsın

Son düzenleme:
Malesef ki bilgisayarda sesi sadece chat bölümünden ayarlayabiliyorsun ama titreşim ayarlamada herhangi bir sıkıntı yok ve değiştirme konusunda benim de herhangi bir fikrim yok. Playstation 4'te 3 portu aktif olarak kullanabilirsin bu arada.

Yanlış yazmışsın galiba yeşildeyken 7.1 de mavideyken stereo moda geçiyor. Youtube'da 7.1 surround sound test yaparsan anlarsın

Windows sonic'ii açık bırakmış olmadığına emin misin ? Çünkü alet zaten yeşil modda başlıyor ve kullanım kılavuzunda da 7.1 mavi olarak gösteriliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı