Trust gxt 890 vs. Philips SPK8614

Akkuşlu

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Pendik
Philips fason mal, GXT 890 da gereksiz pahalı. Önerilerim:

KS
NeXop

NeXop

Femtopat
Philips fason mal, GXT 890 da gereksiz pahalı. Önerilerim:
Normalde 360 TL'ye felan bulunuyor fakat hiçbir yerde stoklarda yok, sadece MediaMarkt'da var ve oda gördüğünüz gibi çok pahalı
890 Cada'nın fiyatı çok artmış, o fiyata alınmaz. SPK8614 fason mal zaten. Bütçeniz nedir?

Normalde 360 TL'ye felan bulunuyor fakat hiçbir yerde stoklarda yok, sadece MediaMarkt'da var ve oda gördüğünüz gibi çok pahalı

Akkuşlu

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Pendik
Normalde 360 TL'ye felan bulunuyor fakat hiçbir yerde stoklarda yok, sadece MediaMarkt'da var ve o da gördüğünüz gibi çok pahalı.
O yüzden önermedim zaten yoksa gayet iyi bir klavye, stoklar bittiği için böyle bir fiyat sunmuşlar sanırım. Bütçe oralara çıkıyorsa önerim bu olur:

hadwiger

Decapat
Makaleler
27
Yer
İstanbul
890 Cada stokları bitti ve tekrar yenilenmeyecek. O yüzden böyle absürt fiyatlara satılıyor.

KS
NeXop

NeXop

Femtopat
O yüzden önermedim zaten yoksa gayet iyi bir klavye, stoklar bittiği için böyle bir fiyat sunmuşlar sanırım. Bütçe oralara çıkıyorsa önerim bu olur:
O fiyata çıkacağını düşünmüyorum ya
890 Cada stokları bitti ve tekrar yenilenmeyecek. O yüzden böyle absürt fiyatlara satılıyor.
Anladım Trust C26Gxt 890 Cada Rgb Klavye-Tr bu sitede dün galiba stokları varmış ve hemen bitirmişler :D Bugün Akakçe'den baktığımda 3 tane stoklarda bulunuyor diye gösteriyor

Akkuşlu

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul, Pendik
O fiyata çıkacağını düşünmüyorum ya.
O halde attığım iki klavye gayet iyi, bu bütçede pek fazla alternatif yok zaten kırmızı switch için.

botstepz

Centipat
O fiyata çıkacağını düşünmüyorum ya.

Anladım Trust C26Gxt 890 Cada Rgb Klavye-Tr bu sitede dün galiba stokları varmış ve hemen bitirmişler :D bugün Akakçe'den baktığımda 3 tane stoklarda bulunuyor diye gösteriyor

Hocam zaten oraya da gelse oradan almayın dünyanın en kötü e-ticaret sitelerinden olabilir. Kargomu vermeleri 1 Ay'a yakın sürmüştü.

KS
NeXop

NeXop

Femtopat
Hocam zaten oraya da gelse oradan almayın dünyanın en kötü e-ticaret sitelerinden olabilir. Kargomu vermeleri 1 Ay'a yakın sürmüştü.
Teşekkürler :D
Ya şimdi aklıma takıldı Pusat alsam AOC GK500 almadığım için pişman olur muyum veya ne gibi farkları felan ona göre ikisinden birini almak istiyorum

Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı