Elektronik Truthear X crinacle Zero: Red IEM kulak içi kulaklık 1874 TL

Ses kartım realtek alc1220. Ses kartı gerek mi bir de ben eskiden q30 kullanıyordum. Ses kalitesi olarak iyi mi hiç bilmiyorum ama benim için önemli olan ses kalitesi.

Ses kartım realtek alc1220. Ses kartı gerek mi bir de ben eskiden q30 kullanıyordum. Ses kalitesi olarak iyi mi hiç bilmiyorum ama benim için önemli olan ses kalitesi.

Bir ses kartına ihtiyaç duymaz ama iyi bir ses kartıyla performansı daha da öne çıkar.

Shenzen audio'da biraz daha ucuz ve hep 55 dolardı fiyatı, indirim dönemlerinden dahada düştüğü oluyor.

Evet orada indirimlerle 45 dolara falan iniyor, vergi de çıkmıyordu en son. Bunda hem vergi konusu daha garanti, hem de taksit var diye tercih edilebilir.

1 senedir kullanıyorum. Amerika'dan getirmiştim. Ufak da olsa bir ses kartına ihtiyaç duyuyor eğer anakartınızın ses yongası kötüyse. Diğer türlü ses seviyesi düşük kalıyor benim fikrime göre. Oyunlarda çok başarılı. Çift sürücü olması basları temiz duymanızı sağlıyor. Tavsiye ederim.

1 senedir kullanıyorum. Amerika'dan getirmiştim. Ufak da olsa bir ses kartına ihtiyaç duyuyor eğer anakartınızın ses yongası kötüyse. Diğer türlü ses seviyesi düşük kalıyor benim fikrime göre. Oyunlarda çok başarılı. Çift sürücü olması basları temiz duymanızı sağlıyor. Tavsiye ederim.
Acer Nitro 5'te kullanılacak iş görür mü sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı