"TSK kimyasal silah kullandı" diyen TTB Başkanı hakkında soruşturma

OPCW kimyasal silah kullanımına karşı uluslararası yetkili kurum.

Bu tür iddialarda taraf ülkelerden talep gelmesi durumunda inceleme soruşturma yapıyor. PKK bir devlet değil. Bu kuruma başvuru yapamaz.
Bizimkiler ne yapıyor? Bu iddiaları mahkemeye taşıyor. Sen gidip de OPCW'ye başvurmazsın ama resmi olarak bu iddiaları kayıt altına aldığında onlar gelip müdahil olur. Ülkeyi düşürecekleri durumu göremeyen cahiller yine vatanseverlik şovuna soyunuyor.

Kanım dondu oğlum.
Ben milliyetçi bir yapıya sahip siyasetin her noktasından tiksinen biri olarak.
Bu iddialara kanım dondu.
Dezenformasyon yasası gibi bir yasayı savunanda var.
Asın bu kadını diyen de.
Tsk dahil varsa böyle bir şey cezalandırın diyen de.
Şaka gibi inanamıyorum.
Arkadaşlar dostlarım abilerim ablalarım kardeşlerim.
Ordumuz ülkemizin önemli değerlerinde biri önce fetö kadrolarına yer açmak için içi boşaltıldı.
Sonra onları çıkarmak kendi kadrolarını yerleştirmek için tekrar kıyım yapıldı.
Şimdi de bunu mu öne sürecekler gerçekten inanılmaz.
Ttb kesinlikle çok önemli bir stk katılıyorum.
Fakat tsk sizin için ne ifade ediyor?
@İzmirkartali
Bir bilim insanı amacı hayat kurtarmak olan bir doktor nasıl olurda bir terör örgütü sempatizanı kanalda açıklama yapabiliyor.
Savaşın haklı tarafı olmaz doğrudur.
Ama terör hiçbir zaman meşrulaştırılamaz.
Tsk herhangi bir savaşın içinde değildir.
Terörle mücadele savaş olarak adlandırılmaz.
Tsk gibi bir kurumu itibarsızlaştırmak hiçbir Türk vatandaşına fayda sağlamaz.
Sizinle aynı dünyada yaşamayı çok isterim inanın hümanizmin hüküm sürdüğü sınırların kalktığı maalesef böyle bir dünya yok.
Tsk envanterinde bulunmayan kimyasal silahla vurulduğu iddia edilen terör örgütü üyesi leşlerin tsk gibi bir kurumu itibarsızlaştırılmak amacıyla terör örgütü tarafından ortaya atılmadığını kanıtlayabilir mi sayın fincancı hocam?
Tsk bizim ülkemizin çok önemli bir değeri yorum yaparken mantıklı düşünün efendiler.
Saygılar iyi akşamlar dilerim.

TTB'yi paklamaya çalışmayın çünkü ne oldukları ortada. Biz bunlara tatlı su hümanistleri diyoruz.

Son olaylarla alakalı güzel bir yazı okumanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı