"TSK kimyasal silah kullandı" diyen TTB Başkanı hakkında soruşturma

ProfessorXQ

Centipat

Ayrıca bu iftirayı atan Şebnem Korur Fincancı'ya ilk destek CHP'den geldi.

Eğer gerçekten böyle bir şey varsa, gereken ceza neyse o cezaya çarptırılsınlar. Kimyasal Silah, isterse TSK kullanmış olsun isterse Amerikan askeri kullanmış olsun, her millet ve ülke için yasak bir şeydir.

@ProfessorXQ Çocukça milliyetçiliğin anlamı yok. Kimyasal Silahı başka bir ülke senin ülken veya başka bir ülke üzerinde kullansa, demediğini bırakmazsın. Kimyasal Silah, global olarak yasaklanmış bir şeydir. TSK bile bu kuralı çiğnediyse; emri veren, emri alan, emri uygulayan, emri kabul eden herkes cezaya çarptırılmalıdır.

Son düzenleme:
Eğer gerçekten böyle bir şey varsa, gereken ceza neyse o cezaya çarptırılsınlar. Kimyasal Silah, isterse TSK kullanmış olsun isterse Amerikan askeri kullanmış olsun, her millet ve ülke için yasak bir şeydir.

TSK envanterinde kimyasal silah yok. Ayrıca keşke o şehitlerimizin kanını döken alçak teröristlere karşı kullansalar. Bu açıkça PKK sempatizanlığıdır. Bu kişinin diploması iptal edilmeli yada mümkünse vatandaşlığı iptal edilmelidir. Dışarda düşmana ihtiyacımız yokki bizim, içeride yeteri kadar var.

TSK envanterinde kimyasal silah yok. Ayrıca keşke o şehitlerimizin kanını döken alçak teröristlere karşı kullansalar. Bu açıkça PKK sempatizanlığıdır. Bu kişinin diploması iptal edilmeli yada mümkünse vatandaşlığı iptal edilmelidir. Dışarda düşmana ihtiyacımız yokki bizim, içeride yeteri kadar var.
İddianın kaynağı varsa soruşturulur, iftiraysa kişiye gereken ceza verilir zaten. Vatandaşlık iptal etmek falan ütopik cezalar.

Türkiye'nin kimyasal silahı var mı da kullansın? Ben yok diye biliyorum. Varsa aydınlatırsanız sevinirim, ben yok diye biliyorum. Hadi diyelim ki TSK kimyasal silah kullandı, en ufak şeyde kürtler eziliyor propagandası yapanlar bunun da propagandasını yapardı. Bundan emin olun.

PKK medyasında “Türk ordusu üzerimize atom bombası atıyor” şeklinde haberler de var. Şaka değil, gerçekten var. Sallamanın sınırı yok. Ben açıkçası TSK´nın kimyasal silah kullandığına inanmıyorum. Geçen sene bunlardan bazıları Hollanda´da OPCW binasını bastı. Hollanda polisi bunları gözaltına alarak dışarı attı. Dünya ciddiye almıyor.

Koskoca TSK 'nın silah envanterinde vardır teröristlerin bilene insan derisini aşındıracak ve nörolojik faaliyetlere zarar verecek kimyasal silahları var.(ama TSK kimyasal silah kullandı mı bilmiyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı