TT fiber saçmalığı

Evet aldılar. Biraz zorlandık çünkü kimlik fotokopisine kadar biz toparladık, yani bayinin işini bile biz yaptık çünkü o kadar muhtaçtık ki internete mecburduk bir yerde. 10 daireden 5'ini fiber pakete geçmesi için ikna etmeniz gerekir. Artık yüzde kaç isterler bilmiyorum ama zorlayın başka türlü ilgilenmiyorlar. Hatta biz Twitter üzerinden zamanının TT ceo'sunu twitlerle darlayıp müşteri hizmetlerine kendimizi arattırmıştık.

Hocam bugün gidip dilekçe verdim sadece apartmandakiler 6'sı Türk Telekom kullanıyor ama fiber gelirse kullanıp kullanmayacakları belli değil. Benim şu an merak ettiğim ise benim dilekçem işlenir mi dikkate alırlar mı?

Hocam bugün gidip dilekçe verdim sadece apartmandakiler 6'sı Türk Telekom kullanıyor ama fiber gelirse kullanıp kullanmayacakları belli değil. Benim şu an merak ettiğim ise benim dilekçem işlenir mi dikkate alırlar mı?
İlla alınır ama muhtemelen size dönüş şekilleri "Bulunduğunuz bölge/mahalle yakın zamanda yatırım planlarında bulunmadığı için işlemini gerçekleştirilememektedir." şeklinde olur. Siz her dilekçe vermeye gittiğinizde yetkili birileriyle görüşmeyi talep edin ve bulunduğunuz ilin TT genel müdürlüğünde bu işlemi gerçekleştirin.

dediğim gibi biz baya baya uğraştık bu durumla

Yeni konular

Geri
Yukarı