TT Paketi Yükseltti

Canoktun

Kilopat
Makaleler
5
Sıradan bir sabahtı, hiç beklemediğim anda TT aradı ve paketinizi yükseltiyoruz dediler. Paket değişiminden yararlanmak için modemi kapatıp açın dediler ve gerçekten paketim yükselmişti. Download hızım 50 Mbps daha artmış, upload hızım da 10 olmuştu. Kota zamanında da benzer bir şey yapmışlardı. 100 GB paketi, 500 GB yapmışlardı. Fiyatlar yüzünden fiber altyapıdan pek faydalanmıyordum ama bu hız beni gayet mutlu etti. Ben bunu Türk Telekom'un bir özrü olarak kabul ettim. Çünkü aylardır internet arada kesiliyor ve yavaşlıyordu. Kendilerinin bunu yapmasına şaşırdım. Karşı sitede oturan bir arkadaşıma da benzer bir şey yapmışlar. Galiba paketin %50 daha iyisini verdiler. Çünkü arkadaşımda da %50'ye yakın artış oldu (Teoride %50.). Sizce bunu neden yaptılar?

Bir de Speedtest'e göre pingim 1 düşmüş. Normalde ne olursa olsun hep 7 idi. Tabii bu neyle alakalı bilemedim. Ayrıca bunu yazma sebebim ise cidden çok şaşırmam. Destek verirken resmen karşımda asık suratlılar varmış gibi hissettiren ve hep ben suçluymuşum gibi davranışlar gördükten sonra bu cidden şaşırttı. Galiba bu yüzden TT'de kalacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı