TTNER Ultranet Hız Sorunu

Hakkı Usta

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, TTNET ultranet 16 mbps paketini kullanıyorum ancak 4.5 download 0.60 upload hızım var. Bu normal midir? Eğer normal değilse problem neyden kaynaklıdır? Cevaplarını bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirli bir GB'dan sonra hız düşümü oluyor. Yanlış bilmiyorsam 3 mbps hıza düşüyor. Ancak senin hızın okadar bile değil. Bu sorun için Ttnet'i aramanı öneririm onlar sana gerekli yardımı yapacaklardır.

Ttnet'i aradım ve bana dns verdiler. Ağ bağlaştırıcılarından girdim dnsleri ancak hiç bir hızlanma olmadı. Şaka gibi bir firma. Sözleşmem olmasa 2 dk beklemem direk iptal ettiririm.

Merhaba arkadaşlar, TTNET ultranet 16 mbps paketini kullanıyorum ancak 4.5 download 0.60 upload hızım var. Bu normal midir? Eğer normal değilse problem neyden kaynaklıdır? Cevaplarını bekliyorum teşekkürler.
Kardeşim istersen şu benim açmış olduğum konuya göz at, benzer sorundan müzdaribiz şimdi aynı şeyleri uzun uzun buraya da yazmayayım.
TTNET 16MBİT UltraNet Hız Sorunu

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı