TTNET Fiber Mi Süperonline Fiber Mi Daha İyi?

İş kanıt sunmaya gelince icraat veya doğru açıklama yok. Madem yalan kanıt sunun. Hadi ben kanıt sunuyorum. Siz ne sunuyorsunuz da SOL Fiber'in daha iyi olduğunu iddia ediyorsunuz? Birkaç popüler sunucuya min. erişim süreleri bu konudaki mesajlarımda mevcut. İsterseniz daha onlarca farklı sonuç ekleyebilirim. TT Fiber FTTH. Hadi Turkcell/SOL, Looking Glass veya Metro Ethernet sonuçlarını koyun fark etmez. Bekliyorum. Troll'ün kim olduğunu herkes görsün.
Asıl yalan olmadığını kanıtlasana.

Son düzenleyen: Moderatör:
100 Mbps pakete 4 Mbps upload veren TTNET tabii ki.
1565729533194.png

Asıl yalan olmadığını kanıtlasana.
Klavye arkasından argo üslup kullanmama taraftarı olduğum için report ettim. Sen de, ben de çok iyi biliyoruz ki bu cümleleri karşımda söyleyemezsin. O yüzden İnternet ortamından, klavye arkasından tadını çıkartabilirsin.

Al aşağıya birkaç kanıt ekledim. Tabii ki Looking Glass'ın ne olduğunu anlayabilirsen.

Cloudflare (Birçok oyun sunucusunun yurtiçinde barındığı veri merkezi)

Cloudflare SOL LG.png

Cloudflare TT LG.png

Valve/Vienna CS:GO sunucusu

SOL LG vie csgo.png

TT LG vie csgo.png

Valve/Vienna sonucu

vie.valve SOL LG.png

Kendi TT hattımdan Valve/Vienna sonucu

vie-valve.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye arkasından argo üslup kullanmama taraftarı olduğum için report ettim. Sen de, ben de çok iyi biliyoruz ki bu cümleleri karşımda söyleyemezsin. O yüzden İnternet ortamından, klavye arkasından tadını çıkartabilirsin.

Al aşağıya birkaç kanıt ekledim. Tabii ki Looking Glass'ın ne olduğunu anlayabilirsen.

Cloudflare (Birçok oyun sunucusunun yurtiçinde barındığı veri merkezi)

Eki Görüntüle 427197

Eki Görüntüle 427198

Valve/Vienna CS:GO sunucusu

Eki Görüntüle 427200

Eki Görüntüle 427201

Valve/Vienna sonucu

Eki Görüntüle 427202

Kendi TT hattımdan Valve/Vienna sonucu

vie-valve.png
Ben de TT kullanıcısım. Alabileceğim en üst hızda internet alıyorum, pinglerim de düşük, kesinti yok. Gayet memnunum.

Arkadaşlar bu konuyu açtığımı ben bile unuttum. Birkaç gün önce Superonline çalışanı mesajımı alıntılamış, o mesajı dahi hatırlamıyorum ayrıca konu sahibi benmişim. 4 yılda yeni birçok servis sağlayıcısı kuruldu, mevcut olanlar değişti. O yüzden moderatörler konuyu kilitlerse iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı