TTNET paket yükseltme sonrası internet gitti

AlpTgin

Hectopat
Arkadaşlar 24 Mbps TTNET Prime paketi kullanıyordum. Müşteri hizmetleri alt yapınız çok iyi 50 Mbps destekliyor yükseltelim mi dedi bende yükselttim. Sonra bağlantı olmasına rağmen Google dahi giremedim. Tekrar 24 Mbps çektim. Bu günde 35 Mbps deneyeyim dedim aynı sorun oldu. Aylık geçiş kotası nedeniyle tekrar 24 Mbps dusemiyorum. Sizce sorun nedir? Müşteri hizmetlerine göre söz konusu hız modeme ulaşıyor. Modem marka keneetic ekstra DSL. Yani modem sağlam fiber ADSL VDSL2 desteği var. Acaba bekleyince çözülür mü?

Arkadaşlar 24 Mbps TTNET Prime paketi kullanıyordum. Müşteri hizmetleri alt yapınız çok iyi 50 Mbps destekliyor yükseltelim mi dedi bende yükselttim. Sonra bağlantı olmasına rağmen Google dahi giremedim. Tekrar 24 Mbps çektim. Bu günde 35 Mbps deneyeyim dedim aynı sorun oldu. Aylık geçiş kotası nedeniyle tekrar 24 Mbps dusemiyorum. Sizce sorun nedir? Müşteri hizmetlerine göre söz konusu hız modeme ulaşıyor. Modem marka keneetic ekstra DSL. Yani modem sağlam fiber ADSL VDSL2 desteği var. Acaba bekleyince çözülür mü?

Müşteri hizmetlerini arayıp interneti aktif etmesini söyleyin.

Öncelikle neden hala TTNET kullandığınızı sorgulayın bence.
Bu konuya göre değişiklik gösterebilir bence. Prime üyeliği olarak kullanıyorsanız bayağı hızlı hallediliyor sorunlar. Gece 3'te arıza kaydı açmıştım sabah 10'da gelip çözdüler. Mesela arkadaşım TurkNet alacaktı bandırmada fakat dairesine gelmesi gereken fiber kablosu ortalıkta yoktu. TurkNet bu durumda bir şey yapamayacağını söyledi mecburen Türk Telekom aldı sorunun çözümü için. Normalde tavsiye etmem fakat duruma göre değişebilir.

Sorunun kaynağı beceriksiz ttnet müşteri hizmetlerinin hiç bir konuda bilgi sahibi olmamasıymış. Bu gün servis geldi 2 dakikada düşürülmez denilen paketi 24 mbs düşürdü. Sorun kalmadı. İmkanınız var ise servis elamanının numarasını alın onunla sorun çözün aksi taktirde call center elemanları teknik destek konusunda ilkokul talebelerinden bile daha cahil.

Yeni konular

Geri
Yukarı