TTNET Rezilliği

Makaleler
1
Yer
Kâinat
Merhaba,

Arkadaşlar TTNET i kesinlikle tavsiye etmiyorum, ben ömrümde bu kadar yalancı ve berbat şirket görmedim.

Yeni taşındığımız eve taşıma işlemleri gerçekleştirdik, tam 1 ay sonra geldiler ve o kadar aramamıza rağmen 3 ay boyunca bekledik en son internetin borcu yüzünden çekmediğini söylediler. Şimdi söver misin ne dersin insanı aptal yerine koyuyorlar yahu sen zaten 3 aydır interneti açamamışsın, o kullanamadığım 3 aylık faturayı da bana kitlemeye çalışıyorsun.

Bundan öncede çok sorunlar yaşamıştık ama bundan sonra nerede TTNET firmasını görürsem kesinlikle tavsiye etmeyeceğim Superonlineye geçmeyi düşünüyoruz, eğer önerileriniz varsa alabilirim. Ayrıca şu 2 gündür internet çok yavaşladı.

BTK şikayette bulunun hiç uğraşmadan çok rahat bir şekilde sorunuzu çözüyorlar. Sadece yazarken ayrıntılı ve belgeli şekilde sorunuzu yollarsanız daha hızlı bir çözüm bulunuyor. Türk Telekom pişmanlıktır.

Kullanmadığım dediğiniz aylarda 1 saniye bile o hattan internete bağlansanız sizden ücret alırlar, eğer böyle bir şey yoksa müdürlüğüne bile gittiğiniz halde faturaları iptal etmiyorlarsa bölgenizde ki tüketici hakem heyetine başvurun.

Kullanmadığım dediğiniz aylarda 1 saniye bile o hattan internete bağlansanız sizden ücret alırlar, eğer böyle bir şey yoksa müdürlüğüne bile gittiğiniz halde faturaları iptal etmiyorlarsa bölgenizde ki tüketici hakem heyetine başvurun.

Bakalım alacağız kullanmayıp ödediğimiz faturaları.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı