TTNET Şaşırttı

Yıllardır TTNet bizi sömürüyor. Şu ana kadarki tüm arızaları tehdit ile düzelttirdim. Hiç bir olumlu veya güzel bir davranış görmedim. Çevremden de hiç görmedim duymadım. Ayrıca sınırsız paket adı altında sınır uygulamaları da cabası. Bugünkü kesinti de kalitenin göstergesi. :)

Benimde böyle. Bugün 5 dakikalık video'yu yarım saatte ancak izledim. Ama bu bahçedeki internet. Fakat evimdeki internetten memnunum.

Bahçedeki internet ne oluyor acaba? Evindeki wifi ağına bahçede girdiğinde oluşan bir durumsa bu modemden ve mesafeden dolayı her ülkede olur.

Ne iyi hizmeti?

Bildiğin girdiriyorlar bize.

Arkadaşım TTnet'in hizmeti iyi. Sadece verdiğimiz paraya (70 TL veriyorum) 20 mbit ve 150 GB AKK sağlayabilirler. Onun haricinde servisleri vs. çok başarılı. Şu ana kadar yaşadığım bütün sorunlar 5 dakikaya çözüldü. Çözülmeyenlerde ise eve gelip hattı tamir ettiler. Tabii ki sıkıntı yaşayan arkadaşlar olacaktır fakat genel itibariyle TR'de internet sağlayıcılara kıyasla gayet başarılı.

Bahçedeki internet ne oluyor acaba? Evindeki wifi ağına bahçede girdiğinde oluşan bir durumsa bu modemden ve mesafeden dolayı her ülkede olur.

Arkadaşım TTnet'in hizmeti iyi. Sadece verdiğimiz paraya (70 TL veriyorum) 20 mbit ve 150 GB AKK sağlayabilirler. Onun haricinde servisleri vs. çok başarılı. Şu ana kadar yaşadığım bütün sorunlar 5 dakikaya çözüldü. Çözülmeyenlerde ise eve gelip hattı tamir ettiler. Tabii ki sıkıntı yaşayan arkadaşlar olacaktır fakat genel itibariyle TR'de internet sağlayıcılara kıyasla gayet başarılı.

Pardon 20 Mbit ve 150 GB AKN'si olan Kampanya hangisi bir de kullandığın ADSL mi?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı