TTNET'den Cayma Bedeli Ödemeden Ayrılmak

Cevap için teşekkürler fakat 2. videodan da anladığım kadarıyla pek de adalet tecelli olmayabilirmiş. Muz cumhuriyeti Online. İstedikleri 2500 TL'yi ödemem gerekiyor. Bir de üstüne belki haklı çıkabilirsem geri ödeme yapıyorlar. Baksana hakem heyetlerine baskı uyguluyorlarmış 16. maddeyi baz alın diye.

Dediğiniz gibi kesin haklı çıkacağımı bilsem cezayı ödeyip hakkımı ararım ama onda bile fırsat vermiyorlar insanlara. Biz ülke olarak bir fıkranın içinde yaşıyoruz sanırım...

İnat oldun mu taşı bile çatlanabiliyorsun, lâkin bilinmezlik korkutuyor işte insanı.

İnat oldun mu taşı bile çatlanabiliyorsun, lâkin bilinmezlik korkutuyor işte insanı.
Aynen öyle. Hakem heyetlerine başvuruda bulunup hep lehime kararlar aldım. Hakkımı savunmayı da severim ve kovalarım da fakat zaten zaten yüksek cayma bedelini ödeyerek 1-0 geride başlıyoruz adamlara karşı. 2500 lira ödeyip risk almaktansa 50-60 lira fazla öderim aylık deyip bu hırsızlığa göz yumuyoruz. Ama yok duble yol yapılıyor, o daha önemli :)

Aynen öyle. Hakem heyetlerine başvuruda bulunup hep lehime kararlar aldım. Hakkımı savunmayı da severim ve kovalarım da fakat zaten zaten yüksek cayma bedelini ödeyerek 1-0 geride başlıyoruz adamlara karşı. 2500 lira ödeyip risk almaktansa 50-60 lira fazla öderim aylık deyip bu hırsızlığa göz yumuyoruz. Ama yok duble yol yapılıyor, o daha önemli :)

Aslında 2500 TL senin için yaptıkları indirim fiyatı, eğer hizmet alamıyorsan boşuna aylık ücreti ödüyorsunuz.
Boşuna aylık ücret vermeye gerek yok.

Aslında 2500 TL senin için yaptıkları indirim fiyatı, eğer hizmet alamıyorsan boşuna aylık ücreti ödüyorsunuz.
Boşuna aylık ücret vermeye gerek yok.
Nasıl yani tam anlayamadım? Hizmette bir sıkıntım yok fakat indirimli fiyat 160 tl veriyorum aylık 100 mbps sınırsız pakete. Turknete geçmek istiyorum 99 tl ama cayma bedeli 2500 dedikleri için şu an kararsızım. Ya 2500'ü verip sonra geri almayı kovalayacağım ya da böyle devam edip 1 yılda 1200 lira fazla ödemiş olacağım internete.

Nasıl yani tam anlayamadım? Hizmette bir sıkıntım yok fakat indirimli fiyat 160 TL veriyorum aylık 100 Mbps sınırsız pakete. TurkNet'e geçmek istiyorum 99 TL ama cayma bedeli 2500 dedikleri için şu an kararsızım. Ya 2500'ü verip sonra geri almayı kovalayacağım ya da böyle devam edip 1 yılda 1200 lira fazla ödemiş olacağım internete.

Konu böyle ise haklısın, ben hiç hizmet almayıp aylık ödeyen çok kişi ile karşılattım.

Yeni konular

Geri
Yukarı