Tüm Hesaplarım Çalınıyor

İyi günler, arkadaşlar, başıma garip olaylar geliyor. Dün YouTube hesabıma birisi 4 tane video yüklemiş, genelde mobil oyun hilesi tarzında videolar. Email hesabımın şifresi değişmemiş durumda. Şifremi değiştirdim ve 2 adımlı doğrulama etkinleştirdim. Şimdi ise Instagram hesabıma bir gönderi yüklenmiş ve hikaye atılmış. Aynı şekilde bunun da şifresi değiştirilmemiş. Ben yine şifreyi değiştirdim ve gönderileri sildim. Ayrıca haveibeenpwned.com'dan mailimi kontrol ettim, sıkıntı çıkmadı. Bunlar devam edecek sanki. Kullandığım şifreyi tüm hesaplarda ortak kullanıyordum. Bana nasıl tavsiye verirsiniz? Neler yapabilirim?

Abin falan varsa bir sorun derim. Benim abimde "şaka" olsun diye buna benzer şeyler yapmıştı.

benzer bir durum yaşadım ilk seferinde mount and blade için bir dosya indirmiştim dosya rar olarak inmesi gerekirken exe indi ben de yanlışlıkla açtım ve hesaplarım çalında hepsini kurtardım ancak 2.Seferinde apk dosyasından oldu bilinmedik bir siteden apk indirmiştim o sebeple olmuştu indirdiğiniz zararlı programları silip karspersky ile taramanızı öneririm.

benzer bir durum yaşadım ilk seferinde mount and blade için bir dosya indirmiştim dosya rar olarak inmesi gerekirken exe indi ben de yanlışlıkla açtım ve hesaplarım çalında hepsini kurtardım ancak 2.Seferinde apk dosyasından oldu bilinmedik bir siteden apk indirmiştim o sebeple olmuştu indirdiğiniz zararlı programları silip karspersky ile taramanızı öneririm.
Hocam olayın aynısı bana da oldu ama ben o dosyayı açmadan sildim. Zararlı program da kullanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı