Türk kargo şirketlerinin rezilliği

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
26 Temmuz günü akşam saat 23 sularında Amazon Germany üzerinden SSD siparişi verdim. 27 Temmuz akşamı uçağa alındı ve 28 Temmuz öğleden sonra kolay gelsine ulaştı neredeyse 1.5-2 gün arası sürdü. Daha sonra bu kargo Türkiye'de Kolay Gelsin'e teslim ediliyor. Bende Mersin'de oturduğum için buraya dağıtım yapamıyorlar ve EKOL'e vermek için kayıt oluşturdular. Kolay GELSİN'den EKOL'e gelmesi 6 GÜN sürdü. Ben arayıp kayıt oluşturmasam büyük ihtimalle hala teslim edilmeyecekti. EKOL'e teslim edildikten sonra 4 Ağustos Cuma günü SENDEO'ya teslim edildi ve mesaj geldi bana SENDEOdan 1-3 gün iş günü içerisind teslim edilecektir diye. Tahmini teslimat günü dündü. Teslim edemediler. Bugün aradım hala sevk sürecinde olduğunu söylüyorlar ve özür diliyorlar. Amazon'a giriyorum herkes üzgün nedense. Üzgün olmak yetmiyor maalesef. Anlıyorum yoğunluk vardır illaki fakat Avrupa'dan İstanbul'a bu kargo bu kadar çabuk geliyor iken İstanbul içerisinde aktarma da bile 6 gün beklemesi saçmalıktan ibaret. Amazon iade yapabilirsin diyor fakat ben iade etmek istemiyorum ürünü istiyorum çünkü taksitle aldım ve iadesi de taksitle olacak. Kart limitim dolu gözükecek ben ürünü istiyorum ama elim kolum bağlı şu anda ve sinirimi buraya yazmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kolay gelsin aslında iyi firmadır Balıkesir'in 70 bin nüfuslu ilçesinde oturuyorum buraya bile çok hızlı getirdiler ama her zaman aynı olmuyor maalesef.

Türkiye'den Prime'la almak varken Germany'den ne diye gidip alıyosun ki.
Ürün yurt dışı satışlı hocam daha uygun fiyat daha ucuz.

Bana Türkiye içerisinden kolay gelsin firması sayesinde 6 günde geliyor bir kargo.
Kolay gelsin aslında iyi firmadır Balıkesir'in 70 bin nüfuslu ilçesinde oturuyorum buraya bile çok hızlı getirdiler ama her zaman aynı olmuyor maalesef.
kolay gelsin teslimat yapabilse büyük ihtimalle hızlı yapardı diye düşünüyorum çok kötü yorum duymadım hakkında ama teslimat adresi çalışma alanları dışı olduğu için süreç çok sarktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı