Türk oyuncu kitlesi

Türk oyuncu kitlesi bence Rus'lardan farkı yok örneğin Türk profilleri genellikle söyle.

Örnek: Steam Community :: Tosun Paşa 👑 (önceki isimlere bakın)

Benim kendi profilim: Steam Community :: AeternaVictrix

Bir de şu yabancılara Türkçe cevap vermeleri acayip komik geliyor size bir tane anımı anlatacağım.

CS:GO'da yoldaş girmiştim karşıdakiler Türk.

Maç 5-3 gidiyor biz teröristiz onlar anti-terörist

Ben yazdım: Good good asıl konu burada başlıyor (bu arada Türkçe konuşmuyorum Türk olduğumu anlattığımda şu tepkiyi alıyorum "you troll?"

Onlar yazdı türkün gücü iman gücü falan (aşırı komiğime gitti)

Şimdi arkadaşlar oyunda sizin Türk olmanız veya olmamanız bir şey ifade etmez gerçekte de böyledir sadece Türkler aşırı Vatan severdir bu sadece Türk olup ayrı tutar bir savaş durumunda tek yumruk oluyoruz en azından.

Bu durum sizin de canınızı sıkıyor mu?

Vasattır, oyun oynamayı bilmez, mağlubiyeti sindiremez. Kendi sağlığınız için bunlardan uzak durmanızı öneririm.
1614852adad294588.png

Yo sıkmıyor ben gülüyorum öyle insanları görünce hoşuma gidiyor, oyunum güzel geçiyor.

Bilmem ama aşırı sinir ediyorlar.
Vasattır, oyun oynamayı bilmez, mağlubiyeti sindiremez. Kendi sağlığınız için bunlardan uzak durmanızı öneririm.
Aynen
Ne anlatıyorsun bilader? :D
Kanada bayrağı ile İngilizce konuşarak havalı olduğunu mu ima ediyorsun? Helal sana vizyon abidesi.
1- Ben sırf türk olduğumu belli etmemek için kanada bayrağı koydum ve kanadayı seviyorum
2- ingilizce konuşarak havalı olduğumu düşünmüyorum anlama kabiliyetinde sorun mu var?

Keşke random atmak serbest olsaydı.

Ah bi'de oynayamayıp sövenler yok mu? Geçen CS'de 3v1 kaldım. 2 tane vurdum sonuncuyu alamadım. Hayatımda hiç karşılaşmadığım akrabalarım bile küfür yedi. Adam da vuramıyorlar ölünce direkt başkasına kızıyorlar. Üstüne ECO raundunda AWP alıyorlar varya. Çok pis küfür ediyorum.

Ah Bi'de oynayamayıp sövenler yok mu? Geçen CS'de 3V1 kaldım. 2 tane vurdum sonuncuyu alamadım. Hayatımda hiç karşılaşmadığım akrabalarım bile küfür yedi. Adam da vuramıyorlar ölünce direkt başkasına kızıyorlar. Üstüne eco raundunda AWP alıyorlar varya. Çok pis küfür ediyorum.

Benim anamdan tut rahmetli babama kadar küfür yedim: (
Hocam misal Valorant'ta toxic Türk oyunculardan kurtulmak için Frankfurt giriyorum orada da takım Türk oluyor kurtulmak azcık zor 😃

Keşke Antarktika sunucusu olsa: D

1- Ben sırf türk olduğumu belli etmemek için kanada bayrağı koydum ve kanadayı seviyorum
2- ingilizce konuşarak havalı olduğumu düşünmüyorum anlama kabiliyetinde sorun mu var?

Sen kimsin ki benim anlama kabiliyetimi sorgulayacaksın?
Elinde hangi veriler var da Türk toplumunu genelleyecek şekilde sözde inceleme konusu açıyorsun? İstatistik mi tuttun? Rakam vermeden genelleme yapan herkes faşist kafalı ucubedir.
Kaynağının neren olduğunu biliyorum ama söylemeyeceğim, zira senin gibi birisi yüzünden ceza almak istemem :D

Trajikomik.

Türk kitlesini kanser olduğu 3 oyun var. LOL, CS ve Valorant.

CS kitlesi tam kanser. 4-5 el oto çektiler, tek el P90 alınca sövdüler. Siz yaparken güzeldi ben alınca mı kötü oldu? Zaten kolum yok 😂
oto.vs.p90.jpg

Bunu geçtim mikrofonda sesim garip çıktığından "trans birey misin?" diye soran olmuştu. Çok garip bir olaydı. Tam 13 saat kafası var...

Rekabete dayalı Online oyunlar oynamadığım için, ben bu kitleyi pek bilmiyorum.

Steam'de troll isim kullanan çok kullanıcı var. Ancak bu beni ilgilendirmez. O Steam hesabını koymanın mantığını çözemedim.

Geri
Yukarı