Türk oyuncu topluluğu neden bu kadar berbat?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Az önce bir Half-Life serverına girdim, 2 ergen oyun içinde sesli bir şekilde birbirlerinin ailevi değerlerine sövüp birbirlerine hile diyordu, ben de sakin olun dedim bu sefer bana sardı ergenler, bu Türk oyuncu topluluğu neden bu kadar berbat merak ettim.

Çünkü biz futbol maçlarına sövmek için giden bir milletiz bunun gibi bir şey.

Okuduğunu mu anlamıyorsun anlamadım.

"Az önce bir Half-Life serverına girdim, 2 ergen oyun içinde sesli bir şekilde birbirlerinin ailevi değerlerine sövüp birbirlerine hile diyordu, ben de sakin olun dedim bu sefer bana sardı ergenler, bu Türk oyuncu topluluğu neden bu kadar berbat merak ettim."

10/8 oranına nereden vardınız? Bu bir varsayım mi yoksa bir kaynağınız var mı?
Ben anlıyorum da sende ciddi sıkıntılar var. Türk oyunculardan sadece konu sahibinin bahsettiği "2" kişi mi sıkıntılı kanısına varıyorsun da takılıp gittin bu 2 rakamına. 10 kişiden 8'i benim gözlemlediğim. Senin Türk oyuncular cicidir varsayımına göre benim söylediğimin ayakları çok daha yere basıyor. CS GO'da LoL'de küfürleri yiyorsun gelip burada muhalefet etmek için "Türk oyuncuları berbat olduğu kanısına 2 kişiyle mi vardın, komik" gibi bir zırva yazıyorsun.

Sanırım "tamamdır paşam" dememizi bekliyordun.

Ben anlıyorum da sende ciddi sıkıntılar var. Türk oyunculardan sadece konu sahibinin bahsettiği "2" kişi mi sıkıntılı kanısına varıyorsun da takılıp gittin bu 2 rakamına. 10 kişiden 8'i benim gözlemlediğim. Senin Türk oyuncular cicidir varsayımına göre benim söylediğimin ayakları çok daha yere basıyor. CS GO'da LoL'de küfürleri yiyorsun gelip burada muhalefet etmek için "Türk oyuncuları berbat olduğu kanısına 2 kişiyle mi vardır, komik" gibi bir zırva yazıyorsun.

Sanırım "tamamdır paşam" dememizi bekliyordun.
Ben Türk Oyuncu Topluluğuna cicidir demiyorum. Elbette kufur edenler de vardır. Ama bu konu sahibinin 2 kişiyi Technopat Sosyal yolu ile şikayet etmiş bu durumu.

Bende konu sahibine, bu 2 kişiyi, tüm Türk Oyuncu Topluluğuna genellemek yanlış dedim.

Ama sen geldin benim mesajıma zıpladın.

Benden ne bekliyorsun? Bende mi oyunda küfüre başlayayım? Bende bu Türk Oyuncu Topluluğunda bir bireyim. Ve benim gibi küfür etmeyen milyonlar vardır. Bu 2 kişiden genelleme yapmak yanlış. Ben en başından beri bunu söyledim.

Kendini bilmez bazı ergenler yüzünden belli bir zümreye genelleme yapamazsın. Bu kadar basit. Ama sen gene yanlış yere ziplayacaksin.

Çünkü "Ben küfür etmiyorum benim gibi milyonlar vardır" derken genelleme olmuyor değil mi :)

Kendin üzerinden genelleme yapan sensin, ben gözlemlediğimi söylüyorum. Destiny 2, GTA Online, Battlefield 1 gibi oyunlarda karşılaştığım Türk oyuncuların %80'i küfür ve hakaret ediyor.

Karşı tarafın küfür etmesini doğru bulmuyorum ama senin davranışın da doğru değil.
"Kolaydı" sözünde ne var?

Çünkü "Ben küfür etmiyorum benim gibi milyonlar vardır" derken genelleme olmuyor değil mi :)

Kendin üzerinden genelleme yapan sensin, ben gözlemlediğimi söylüyorum. Destiny 2, GTA Online, Battlefield 1 gibi oyunlarda karşılaştığım Türk oyuncuların %80'i küfür ve hakaret ediyor.

"Kolaydı" sözünde ne var?
Tahrik.

Az önce bir Half-Life serverına girdim, 2 ergen oyun içinde sesli bir şekilde birbirlerinin ailevi değerlerine sövüp birbirlerine hile diyordu, ben de sakin olun dedim bu sefer bana sardı ergenler, bu Türk oyuncu topluluğu neden bu kadar berbat merak ettim.

VOICE_ENABLE 0 :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı