Türk oyuncular neden her hata yapana hakaret ediyor?

Ben bıraktım hocam komple rekabetçi oyunları, hikayeli oyunlara yöneldim. Rekabetçi oynamak için grupça girmek gerekiyor bence, yoksa küfür, hakaret uğraşıyorsun.
Hocam ben grupça girince de küfür yiyorum 😀

Ama haklısınız, genelde güzel çözüm oluyor. Anneme sövülmüyor ve de 😀

Yabancılarda küfür ediyor fakat onların küfürü o kadar can yakmıyor. Bizimkiler bir başlıyor sövmeye yemin ederim gururum kırılıyor. Sırf bu yüzden Online oyun oynayamıyorum artık.

Türkler CS:GO'da her hata yapana hakaret ediyor ama yabancıların böyle bir şey yaptığını görmedim. En kötü oynadığım rekabetçi maçında bile bana bir şey demediler.

Minecraft'da da aynılar. En ufak hatada veya bir yazıda küfür, hakaret ediyorlar. Sadece defans yapalım dedim diye küfür ettiler. Yanlışlıka hızlı kırmaya bastım yine hakaret ettiler.

1-2 hata yaptık diye bu kadar da hakaret edilmez.
CS:GO müzik açıyorlar, müzikten rahatsız olan bir sürü kişi var. İnsan gibi müziği kapatın diyoruz hakaret ediyorlar.

Hiç mi aile terbiyesi almadınız arkadaş?

Hocam rank kasan insanlar var aşırı olmayacak hareket yaparsanız aşırı doğal fakat müzik kapat demenize rağmen küfür ediyorsa yani muteleyip geçmek en mantıklısı ayrıca yabancıların etmediğini nereden biliyosunuz bazen mikrofon açmadan ediyorlar bende öyleyim yabancı olunca çoğu zaman etmiyorum çünkü uğraşmaya değmez derdimi tam anlatamıyorum Rus ile Rus'un kavga ettiğine çok denk geldim.

Türkler CS:GO'da her hata yapana hakaret ediyor ama yabancıların böyle bir şey yaptığını görmedim. En kötü oynadığım rekabetçi maçında bile bana bir şey demediler.

Minecraft'da da aynılar. En ufak hatada veya bir yazıda küfür, hakaret ediyorlar. Sadece defans yapalım dedim diye küfür ettiler. Yanlışlıka hızlı kırmaya bastım yine hakaret ettiler.

1-2 hata yaptık diye bu kadar da hakaret edilmez.
CS:GO müzik açıyorlar, müzikten rahatsız olan bir sürü kişi var. İnsan gibi müziği kapatın diyoruz hakaret ediyorlar.

Hiç mi aile terbiyesi almadınız arkadaş?

Yabancılar ile PUBG oynadım çok kötü oynadığım zamanşlardı 2019*2020 falan ama hiç kötü davranmamışlardı türklerle eşleştiğimde soluksuz küfür başlardı.

İşin komik tarafı, burada sana akıl, tavsiye verenlerin de %100 ihtimalle başkalarına küfür hakaret ediyor olmaları :)

Dünyanın en sinirli ülkesiyiz, gayet normal. Hata yapanı geç, durduk yere söven bile var.

Red Dead Online'a yeni başladığım bir zamanla ormanda ilerlerken karşıma iki Türk çıktı. İlk defa Türk'e rastladım. Benimle konuşuyorlar ama benim mikrofon olmadığı için cevap veremiyorum.

Kement atıp ellerimi bağladılar, tekmelediler. Ormanda darp ettiler. Bir yandan ''konuşsana lan'' dediler. Oysa mikrofonumun olmadığını anlamışlardı. Sonra kafama sıktılar. Doğdum tekrar tekrar öldürdüler. Ben de karşılık verip birini öldürünce başladılar sövmeye. Kapattım ve oyundan da soğuttular o an.

Yeni konular

Geri
Yukarı