Türk oyuncular neden her hata yapana hakaret ediyor?

Brs_16

Hectopat
Makaleler
4
Türkler CS:GO'da her hata yapana hakaret ediyor ama yabancıların böyle bir şey yaptığını görmedim. En kötü oynadığım rekabetçi maçında bile bana bir şey demediler.

Minecraft'da da aynılar. En ufak hatada veya bir yazıda küfür, hakaret ediyorlar. Sadece defans yapalım dedim diye küfür ettiler. Yanlışlıka hızlı kırmaya bastım yine hakaret ettiler.

1-2 hata yaptık diye bu kadar da hakaret edilmez.
CS:GO müzik açıyorlar, müzikten rahatsız olan bir sürü kişi var. İnsan gibi müziği kapatın diyoruz hakaret ediyorlar.

Hiç mi aile terbiyesi almadınız arkadaş?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkler CS:GO'da her hata yapana hakaret ediyor ama yabancıların böyle bir şey yaptığını görmedim. En kötü oynadığım rekabetçi maçında bile bana bir şey demediler.

Minecraft'da da aynılar. En ufak hatada veya bir yazıda küfür, hakaret ediyorlar. Sadece defans yapalım dedim diye küfür ettiler. Yanlışlıka hızlı kırmaya bastım yine hakaret ettiler.

CS:GO müzik açıyorlar, müzikten rahatsız olan bir sürü kişi var. İnsan gibi müziği kapatın diyoruz hakaret ediyorlar.

Çözüm: TR sunucusunda oynamamak veya CS:GO oynamamak haklısınız bu arada.

Steam pubg oynuyorum aynı şekilde, takıma türk denk gelince genellikle hakaret küfür bencillik. Artık yabancı denk gelince oynayasım geliyor.

Yabancı sunucularda oynayın hocam CS'de. Genelde mikrofon bile açmıyorlar.

Ve sorunuza gelirsek; Türk oyuncular hocam işte toxic geneli.

Steam PUBG oynuyorum aynı şekilde, takıma Türk denk gelince genellikle hakaret küfür bencillik. Artık yabancı denk gelince oynayasım geliyor.

Hocam.
Benim 6 canım var adamlar iki kişi gitsem öldürecekler niye gitmedin deyip hakaret edip attılar
Sanki kendileri bu durumu hiç yaşamadı 4 kişi bir bombayı koruyamadı 6 canı olan ben suçlu oldum hakaret edilip oyundan atıldım.

Yabancı sunucularda oynayın hocam CS'de. Genelde mikrofon bile açmıyorlar.

Ve sorunuza gelirsek; Türk oyuncular hocam işte toxic geneli.

En güzeli hocam.

Her şeye hakaret etmemek lazım ama gerçekten bazıları çıldırtıyor,bugün adama mide duvar kur diyorum her tur b'ye kurup ölüyor tüm takım anlatıyoruz adam hala salak gibi geziyor.

Gidip ölsen de bot diye hakaret ederlerdi muhtemelen yani hakaret edecekler her türlü. Ben yabancı denk gelince oynuyorum sırf bu yüzden anlıyorum seni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aklıma bu video geldi. 6.16 daki Tunca'nın arkadaşı toksit türk oyuncuların özeti.

Yeni konular

Geri
Yukarı