Türk Telekom 1 Gbps internet aktif oldu

İyiymiş ben de hala fiber icin uğraşıyorum. :D

Vallahi şu sosyal medyanın gücünü seveyim :D Twitter'dan bir darlamışım TTDestek ve ümit önal'i adamlar en baş mahalle de ki binayı bırakıp gelip bizim bina ile ilgilendiler :d 2 gün sonra da aktifleşti direk

Güzel hoşta Upload gene az en az 800 olması lazım bence.

Ben şu anda bu hızları aldığım için şükrediyorum upload önemli değil yayın yaparken en fazla 9 Mbps veriyordum zaten şu anda 12 13 vereceğim cam gibi yayın olur.

Vallahi şu sosyal medyanın gücünü seveyim :D Twitter'dan bir darlamışım TTDestek ve ümit önal'i adamlar en baş mahalle de ki binayı bırakıp gelip bizim bina ile ilgilendiler :d 2 gün sonra da aktifleşti direk

Ben şu anda bu hızları aldığım için şükrediyorum upload önemli değil yayın yaparken en fazla 9 Mbps veriyordum zaten şu anda 12 13 vereceğim cam gibi yayın olur.
Hocam hayırlı olsun. Bu paketin aylık ücreti nedir?

@witicieen Bende de 500 Mbps Superonline var. Yurt dışı çıkışları kötü olduğu için Valve bölgesinde ortalama 55-65 ms alıyorum. Bu değerler çok yüksek GPON için. Senin değerlerin bayağı iyi.

Teknik ekip geldi işte işlem yaparken de dediler senin hem sistemin çok iyi hem altyapın aşırı şanslısın biz hala 8 Mbps kullanıyoruz dediler :D

Hocam hayırlı olsun. Bu paketin aylık ücreti nedir?

Ben eski müşteri olduğum için aylık 400 TL ödeyececğim 12 ay sonrası 465 TL

Valorant'ta aldığım sabit ping.

1673616732889.png

Çok iyi değerler. Hayırlı olsun. Ankara'nın neresi?

Yenimahalle.

Son düzenleme:
Hocam biraz kıskandım yalan yok =) 24 Mbps ile can çekişiyoruz valla. Gözümüz gönlümüz açıldı =) İşin kötü yanı bulunduğum yerde altyapı maksimum 100 Mbps destekliyor ve VDSL var. Fiber dahi gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı