Türk Telekom 1 Gbps paketlerini sundu

Yüksek ihtimal dediğiniz gibi olur. Türkiye internetin afrikasıdır. Kimse kusura bakmasın, ancak upload hızları bu şekilde kalsa daha iyi olacaktır.

Aynen piyasa olduğu gibi kalsın, Türkiye ilk önce kendisini ekonomik anlamda düzene soksun ondan sonra gerisi gelir diye düşünüyorum. Misal rekabet kurumu şu yüzde bilmem kaçı araplara ait olan firmaya peşkeş çekmeyi bırakırsa da daha güzel olur.

Pahalı.

Superonline'de pahalı ama İnternet + Full Turkcell Tv plus + Statik İp + hediye 3 aylık geforce now toplam 249 TL veriyorum.

Dosya Ekleri

• C778DF75-5666-4A80-A3B3-492CE2609175.jpeg
    C778DF75-5666-4A80-A3B3-492CE2609175.jpeg
    41,9 KB · Görüntüleme: 83
  • Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    941,8 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleme:
Mevcut müşteriye daha çıkmamış. Yeni müşterilere satışa çıkmış gidip imza attığın anda 200-500-1000 paketleri kullanabiliyorsun.

Mevcuta ne zaman açılcak?

Upload olayını neden bu kadar takıyorsunuz ki. Yayıncılık falan yapacağınız zaman arayıp konuştuğunuzda zaten size özel upload hızı tanımlanıyor diye biliyorum. Standart bir ev kullanıcısına bu upload hızları yeterli oluyor.
Böbreğimizi almadan upload verdiklerini ilk defa duydum. Bunun bir kaynağı var mı?

Ayrıca 1000 Mbps download yaparken 20 Mbps upload, download yapmak için kullanılıyor. Yani bu hızlarda indirme yaparken upload kullanamazsınız, kalan upload hızı 0 Mbps.

Diğer firmalara göre 1000 mbps fiyatı çok iyi. Ee kendi alt yapısı olmasının faydası. Diğer firma hem alt yapı kirası verecek hem de kendi karını ekleyecek derken fiyatlar yüksek oluyor.

Türk Telekom fiber altyapı için 1000 Mbps paketleri satışa sunmuştu. Fiyatları rakiplerine göre ( TurkNet GigaFiber hariç) daha uygun. İlgilenen varsa link bırakıyorum.

Adsız.png

Geri
Yukarı