Türk Telekom 100 Mbps Kampanyası almaya değer mi?

kobi_sha

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Birkaç ay önce Türk Telekom oturduğum binaya fiber internet getirdi ve ben de TurkNet kullanmaya başlamıştım. Lakin hem pahalı olması hem de vadettiği hızı karşılayamadığı için diğer internet sağlayıcılarına baktım. Türk Telekom'un internete özel kampanyasını gördüm. Türk Telekom kullanan arkadaşlar memnun mu? Sizce bu fiyata değer mi?

fiber.png

Merhaba dostlar. Birkaç ay önce Türk Telekom oturduğum binaya fiber internet getirdi ve ben de TurkNet kullanmaya başlamıştım. Lakin hem pahalı olması hem de vadettiği hızı karşılayamadığı için diğer internet sağlayıcılarına baktım. Türk Telekom'un internete özel kampanyasını gördüm. Türk Telekom kullanan arkadaşlar memnun mu? Sizce bu fiyata değer mi?

Eki Görüntüle 1857266

Fiber olmasına rağmen beklediğiniz hızı alamıyorsanız bu pakettede alamıyacağınızı düşünüyorum altyapı aynı altyapı.

Eki Görüntüle 1857266

Alınabilir zaten seneye 280 TL'ye 24 Mbps internetler göreceğiz.

5910 TL yapıyor tek tek hesaplayın en ucuzu hangisiyse belirli ilçelere özel olan tarife daha ucuz içindeyseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı