Türk Telekom 24Mbps paket ping sorunu

ARKADAŞLAR Bİr de şu sıkıntı var. Superonline 25mbps kullanırken bile 8k video açıyordu rahat izliyordum diğer evimde. Fakat bu Türktelekom 24mbps pakette biraz zorlandı diyecektim fakat 4k yı bile zor açtı smdi bu nee yavvvvvv anlamadım. gerçekten bir sıkıntı var saçmalık var yani delircem 110tl yi çöpe atmak gibi bu.
hayır 1080p videoyu bile hızlı doldurmuyor sağ ok tuşuyla geçemiyom o kadar garip saçma bu ne yav.

Artık yaptırdık hocam. Superonline burada ADSL varmıs yani. Hayır kuran ekip de dedi burada fiber dolabı var güçlü alırsınız hatta getirdikleri modemin üstünde fiber güçlü* modem yazıyor garip ne dışkı var da bilmiyorum:/ ama ping var ping uçtumun pingi.

Birebir hocam birebir 1080P bile açmıyor normalde 4K izlerdim şu an 1080P bile zorlanıyor geçen 720P50FPS video açtım takıla takıla izledim.

Zamininda oldu arıza kaydı oluşturun yalan okunusmuyorum.
hocam oluşturdum. pinge müdahale edemiyoz vs vs dedi. altyapıda sıkıntı yok dedi. bn dedim oluşturalım, oluşturdu bir sürü pingi azaltcak yöntem sıraladı ve kapadım konuşmayı zaten. ne yapabilirim ya gerçekten saçmalık. evde superonline fiber mis gibiydi 64civarı rocket league de sabitti hatta arkada yükleme bile yapıyordum bea. burda 2telefon baglandı çat çut paket kaybı vs.

FAKAT: benim sizden ricam, nerden nasıl anladınız nerde sıkıntı var lütfen detaylandırır mısınız?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı