Türk Telekom boş port olmadığını söyledi

Kadın başkasının benim portu kullanma olayına "belki yapmış olabilirler" dedi. Bölge müdürlüğüne gittiğimde bu cevabı aldım zaten. Ya TurkNet'in portu boşaltmasını bekleyecegim, ya da Superbox. 4.5 G varmış bölgemde.
Superbox almanızı tavsiye etmem çünkü hem artık yeni taahhüt süreleri minimum 24 ay hem de online oyunlarda acı çekersiniz. Ayrıca yerli yersiz hız dalgalanmaları ve ping değişkenlikleri hoş değil.

Superbox almanızı tavsiye etmem çünkü hem artık yeni taahhüt süreleri minimum 24 ay hem de online oyunlarda acı çekersiniz. Ayrıca yerli yersiz hız dalgalanmaları ve ping değişkenlikleri hoş değil.
Ne yapayım? TT port yok derse mecburen onu alacağım. Haftaya derslerim başlıyor. Mobil internet hem yeterli gelmez, hem pahalı olur.

Kadın başkasının benim portu kullanma olayına "belki yapmış olabilirler" dedi. Bölge müdürlüğüne gittiğimde bu cevabı aldım zaten. Ya TürkNet'in portu boşaltmasını bekleyecegim, ya da Superbox. 4.5 G varmış bölgemde.

Super box kimi yerlerde çok sıkıntı çıkarabiliyor kopmalar vs. tabii sizin oraları bilemem başka insanların tel sinyalleri falanda etkiliyor

Ne yapmamı öneriyorsunuz? TurkNet port boşaltmadan TT ekipleri bağlantımı yapamayacak. 1-2 hafta mobil internetle dayanabilirim, Ama daha sonra ne olacak? İnternetsiz nasıl derslerimi takip edeceğim? Nasıl online oyun oynayıp tasarım yapacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı