Türk Telekom Altyapı başvurusu ücreti var mı?

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Türk Telekom’a Online işlemlerden Fiber altyapı için başvuruda bulundum. Benden herhangi bir ücret talep edilir mi?

Türk Telekom’a Online işlemlerden Fiber altyapı için başvuruda bulundum. Benden herhangi bir ücret talep edilir mi?
Yani etmezler muhtemelen de, Fiber alt yapı da sizin başvurularınız ile gelmeyebilir kanaatimce. En iyisi sorup öğrenmeniz. Ayrıca alt yapı yapıldıktan sonra binanızdaki aynı hat ile Fiber'i kullanamazsınız. Fiber CAT 6 alt yapısı istiyor. Aklınızda olsun.

Konuyla alakasız fakat nasıl başvurda bulundun?
Online işlemlerde bize ulaşın kısmından isteğini yazabilirsin.
Yani etmezler muhtemelen de, Fiber altyapı da sizin başvurularınız ile gelmeyebilir kanaatimce. En iyisi sorup öğrenmeniz. Ayrıca altyapı yapıldıktan sonra binanızdaki aynı hat ile Fiber'i kullanamazsınız. Fiber CAT 6 alt yapısı istiyor. Aklınızda olsun.

Hiçbir şey anlamadım. Şu an altyapım HiperNet altyapısı. Fiber döşenemez mi?

Online işlemlerde bize ulaşın kısmından isteğini yazabilirsin.

Hiçbir şey anlamadım. Şu an altyapım HiperNet altyapısı. Fiber döşenemez mi?

HiperNet dediğin VDSL2 altyapı bizim yanımızdaki müstekil sitedede VDSL2 altyapısı vardı. Şu an onlarda TT fiber internet var. Bende kendi müstekil siteme istiyorum artık bıktım VDSL2'den çöpe atacağım.

Bölgende VDSL varsa fiber gelmesi daha düşük bir ihtimal olacak. Öncelikle yeni binalar, ADSL ile çürümüş bölgeler veya hiç internet altyapısı olmayan bölgelere çekiyorlar. VDSL'de hatrı sayılır güzel bir hizmet. Herhangi bir ücret yok. Özel hat çektirmek istemezsen.

Bölgende VDSL varsa fiber gelmesi daha düşük bir ihtimal olacak. Öncelikle yeni binalar, ADSL ile çürümüş bölgeler veya hiç internet altyapısı olmayan bölgelere çekiyorlar. VDSL'de hatrı sayılır güzel bir hizmet. Herhangi bir ücret yok. Özel hat çektirmek istemezsen.

Benim buradaki VDSL2 39 Mbps destekliyor bence yavaş ki yan sitede 39 destekliyordu oraya fiber çekildi.

Sadece fiber altyapı getirmelerini istedim oturduğum bölgeye. Özel hat değil dimi bu? Ücret almazlar dimi?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı