Türk Telekom başvuru iptal etmiyor

Celal coşkun

Hectopat
Arkadaşlar bilen biri Allah rızası için yardım etsin. Şimdi biz 1 ay önce Türk Telekom'a internet başvurusu yaptık, bağlamaya geldiler altyapıda sıkıntı vardı bağlamaya gelen adam geri gitti. Daha sonra tekrardan gelip sorunu düzelttiler bende geri bağlamaya gelmelerini bekledim ama 1 aydır gelen yok. Durum böyle olunca müşteri hizmetlerini arayarak başvurumu iptal etmelerini istedim ve tekrardan size başvuru yapacağımı söyledim ama önemseyen olmadı 6 müşteri temsilciside birbirilerine bağladı ama bir çözüm olmadı. En son konuştuğum müşteri temsilci saha ekipleri sizi arayacak bağlamaya geleceklerinde sizde o zaman iptal edin dedi bekledik ama ne aran var ne gelen. Durum böyle olunca bende NetSpeed firmasını aradım başvuru için ama adres aynı olduğu için önceden başvuru yaptığım için Türk Telekom'a o başvuru görünüyor o başvurunun iptal olması gerekiyor yani NetSpeed'i aradığımda onlarda bu adreste başvuru olduğunu biz yenden başvuru yapamıyoruz dediler. Allah rızası için bilen biri yardım etsin arkadaşlar ya bu Türk Telekom yüzünden 1 yıldır evimde internet yok. Lütfen biri yardım etsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı