Türk Telekom cayma bedeli ödenmeyebilir mi?

thErenSK0

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ADSL 16Mbps aboneliğim mevcut ben bu internetten hiç memnun değilim. 28.01.2021'de yani 2 gün sonra aboneliğim bitiyor. Bu gün çıkmak için aradığımda bana 300TL gibi bir fiyat söylediler. Nedenini sorduğumda Tivibu'nun taahhüdü 03.12.2021'de bitiyormuş, yani daha 12 ay var. Ben 300TL ödemek istemiyorum ama Tivibu yüzünden 2 yıl daha çile çekmekte istemiyorum. Tivibu'yu kullanabilmek için internetim olmak zorunda.

Yani uzun lafın kısası bu cayma bedelini ödemeden çıkmanın bir yolu yok mudur arkadaşlar? 6 senedir çile çekiyorum 2 sene daha çekmek istemiyorum ama tek seferde 300TL veremeyiz ailem karşı çıkar.

1 yıldan fazla taahhüt varsa itiraz edebiliyorsun tüketici haklarına başvur.
hocam THH 6 ay civarında sonuç veriyor. bizim şu anda ya yeniden sözleşme yenilememiz gerekiyor ya da bir şekilde acilen çıkmamız gerekiyor.
İkametgahını hizmetleri olmadıkları bir yere aldırabilirsen hizmet veremedikleri için otomatik olarak iptal ediyorlar cayma parası vermiyorsun.

Hocam sanırım 1 ay beklemem gerekiyormuş onun için. Benim şu anda derslerim var malum 15 şubatta okullar yeniden açılıyor sınavlara falan çalışmam gerekiyor.

Nasıl evet?
Açabilir misiniz?

Hocam karşılıyormuş ama faturaya bölüyor yine ödemiş olacaben alırım ama nerede

Merhaba arkadaşlar ADSL 16Mbps aboneliğim mevcut ben bu internetten hiç memnun değilim. 28.01.2021'de yani 2 gün sonra aboneliğim bitiyor. Bu gün çıkmak için aradığımda bana 300TL gibi bir fiyat söylediler. Nedenini sorduğumda Tivibu'nun taahhüdü 03.12.2021'de bitiyormuş, yani daha 12 ay var. Ben 300TL ödemek istemiyorum ama Tivibu yüzünden 2 yıl daha çile çekmekte istemiyorum. Tivibu'yu kullanabilmek için internetim olmak zorunda.

Yani uzun lafın kısası bu cayma bedelini ödemeden çıkmanın bir yolu yok mudur arkadaşlar? 6 senedir çile çekiyorum 2 sene daha çekmek istemiyorum ama tek seferde 300TL veremeyiz ailem karşı çıkar.

Abim bana linkini at.

Geri
Yukarı