Türk Telekom cayma bedelini karşılar mı?

zafher

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSİ Gaming Z RX6800 16GB -Adata XPG D41 2x8GB 3600MHz - ASUS ROG B550F - AMD Ryzen 7 5700x 3.60GHz - Cooler Master Masterlıquıd ML240L V2 RGB -CORSAIR 4000X-Corsair rm750x 80+ gold
Arkadaşlar Turkcell Superonline'da 10 telefon, 4 anakart, 3 televizyon değiştikten sonra sorunun Turkcell'de olduğunu fark ettim ve bu durum yüzünden Türk Telekom'a geçmeyi planıyorum fakat şöyle 2 tane sorum var.
1-) Yanımda fiber yok ama hemen arka tarafımdaki mahallede var, oradan özel hat çekebiliyorlar mı?
2-) Turkcell'den ayrılırken çıkan cayma bedelini karşılıyorlar mı?

Her seferinde gelip cihazlara arızalı deyip gitmişlerdi bende inanıp değiştirdim sürekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Turkcell Superonline'da 10 telefon, 4 anakart, 3 televizyon değiştikten sonra sorunun Turkcell'de olduğunu fark ettim ve bu durum yüzünden Türk Telekom'a geçmeyi planıyorum fakat şöyle 2 tane sorum var.
1-) Yanımda fiber yok ama hemen arka tarafımdaki mahallede var, oradan özel hat çekebiliyorlar mı?

Her seferinde gelip cihazlara arızalı deyip gitmişlerdi bende inanıp değiştirdim sürekli.
Bazıları geçişe ikna için karşılıyor. Müşteri hizmetleriyle görüşüp sorun.

Ne gibi sorun var hocam tam olarak internetinde.

Türk Telekom cayma bedeli karşılamıyor ama TurkNet karşılıyor.

Türk Telekom müşteri temsilcisine bağlanıp sormanız daha sağlıklı olur. Bu arada o kadar cihazı değiştiniz mi cidden sorun var düşüncesiyle? Yoksa abartarak mı yazdınız sayıları? Bana tuhaf geldi yani hiç anlamamış olması servisin ya da sizin bu sürede.

Ne gibi sorun var hocam tam olarak internetinde.

Hocam arkadaşım ciddi manada antalyanın köy gibi bir kısmında oturuyor şöyle diyeyim hala ADSL kullanılıyor orada ve ping değerleri benim yarımdan daha az seviylerde benim pingim ise normalde 40 50 civarı iken artık gitgide kötüleşmeye devam ediyor yaklaşık 3 4 yıldır bunun üzerine uğraşıyorum ailemi değişime ikna edemediğim için anca ikna edebildim yani gerçekten artık daha da bozuk deyip geçiştirmeye devam ederlerse eve her gelen teknik servis yok anakart bozuk yok bu yok şu bozuk diyerekten geçiştirerek iş yapıyorlar. Bu durumdan gerçekten bıkmış durumdayım.

Türk Telekom müşteri temsilcisine bağlanıp sormanız daha sağlıklı olur. Bu arada o kadar cihazı değiştiniz mi cidden sorun var düşüncesiyle? Yoksa abartarak mı yazdınız sayıları? Bana tuhaf geldi yani hiç anlamamış olması servisin ya da sizin bu sürede.

Telefon sayısı 9 da olabilir Turkcell gerçekten beni çıldırttı ekstra olarak tekrardan bir ana hat ve her odaya yaklaşık 3 4 defa tekrardan Ethernet kablo değişimi yapıldı.

Bu arada arka mahalleden özel hat çekemiyorlar maalesef.

Daha doğrusu şöyle HiperNet var mahallemde elektrik direği ile aramda Max 35 metre var tam karşımda balkona çıktığım zaman tamamen gözüküyor.

Hocam modem Superonline logolumu.

Şu siteden altyapı sorgulaması yapar mısın goknet altyapı sorgulama.

Evet Superonline logolu dışında modem kullanma izni vermiyorlar.

Çok tuhaf bir şekilde öteki taraftaki kutudan alıyor bende şimdi gördüm bu durumu.

Dosya Ekleri

• 1714940005032.png
    1714940005032.png
    26,8 KB · Görüntüleme: 12

Yeni konular

Geri
Yukarı