Türk Telekom direk dikimi

Arslan05

Centipat
Herkese iyi günler, birkaç hafta önce internet bağlatmak istedim fakat evimde alt yapı olmadığını öğrendim. Ardından alt yapı başvurusu yaptım, bunun için önceden bir abonelik alındı Türk Telekom tarafından, tarifemi de sectim. Alt yapı gelince bizi arayın, kurulum gerçekleşir dendi. Birkaç gün sonra keşif için ekip geldi, direk dikilmesi gerektiği söylendi. Sahayla aramızda 150-200 m mesafe var ortalama 8-10 direk gerekir sanırım. Gerekli raporun yazıldığı fakat tek abonelik (ev müstakil) olduğu için işlemin hemen gerçekleşmeyeceğini belirtti. İşlemi hızlandırmak için Yusuf Kıraç'a yazdım olumsuz dönüş aldım, ardından telefonuma resimdeki mesaj geldi. Ne kadar beklememiz gerekir, buradan sonra yapilabilecek bir şey var mı? Yoksa tek abonelik olduğu için direkler dikilmez mi?

Not: Belediyelik bir köyde yaşıyorum.

Screenshot_20200418-214551_Messages.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence tek hane olduğu için bu iş gerçekleşmez. Bu tarz, kişiye özel yatırımlar yapacak kadar iyi bir firma olduklarını düşünmüyorum. Diğerleri de aynı şekilde.

Yusuf kıraç'tan nasıl bir olumsuz tepki aldınız arkadaşıma köye kadar bağlattılar sizde bağlatırlar elbette.
Ekipleri yönlendirdi ama ekipler bu süreçte bu işlem gerceklesemez gibi bahanelerle geçiştirdi
Arkadaşınız ne kadar mesafeden bağlattı ve direkle mi baglatildi mustakil ev için mi yoksa bina mı bilgi verirmisiniz rica etsem
Hızlandırmak için daha fazla abone başvurusu gerekiyor. Superbox almanı öneririm.
Çok pahalı maalesef fakat süreç uzun da olsa gelme ihtimali var mıdır?

Ekipleri yönlendirdi ama ekipler bu süreçte bu işlem gerceklesemez gibi bahanelerle geçiştirdi
Arkadaşınız ne kadar mesafeden bağlattı ve direkle mi baglatildi mustakil ev için mi yoksa bina mı bilgi verirmisiniz rica etsem
Evet direkle bağlatıldı ve tt merkez binasına 80 km mesafe vardı evinin. Bir daha Yusuf kıraça yazın olmazsa başka bir Twitter hesabı açıp ordan yeni biriymiş gibi yeniden deneyin elbet getirecekler. Her ekip aynı değil baştan savmak için öyle söylemiş olabilir.

Evet direkle bağlatıldı ve tt merkez binasına 80 km mesafe vardı evinin. Bir daha Yusuf kıraça yazın olmazsa başka bir Twitter hesabı açıp ordan yeni biriymiş gibi yeniden deneyin elbet getirecekler. Her ekip aynı değil baştan savmak için öyle söylemiş olabilir.
Kesinlikle baştan savmaydı ölçüm bile yapılmadan oraya 15 direk gider dendi şu an gerçekleşmez diye geçiştirildi, eğer 80km den gelebiliyorsa 150 metre için benim de hakkım olduğunu düşünüyorum keşif ekibi rapor yazdı ama sanırım bu ekipler birbirinden bağımsız çalışıyor yusuf kıracin yönlendirdiği ekibin rapordan bile haberi yoktu.

Kesinlikle baştan savmaydı ölçüm bile yapılmadan oraya 15 direk gider dendi şu an gerçekleşmez diye geçiştirildi, eğer 80km den gelebiliyorsa 150 metre için benim de hakkım olduğunu düşünüyorum keşif ekibi rapor yazdı ama sanırım bu ekipler birbirinden bağımsız çalışıyor yusuf kıracin yönlendirdiği ekibin rapordan bile haberi yoktu.
Dediğim gibi bence başka bir Twitter hesabı aç ve yine yaz elbet bir tane ekip yapacaktır yapana kadar böyle devam et bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı