Türk Telekom dolandırıcılığı!

Hizmet konusunda Türk Telekom'un üstüne tanımam. İsmi bilinen tüm internet sağlayıcılarını denedim Türk Telekom kadar bir sorun olduğunda hemen ekip gönderen bizzat ilgilenen bir tane daha sağlayıcı bulamadım. Belki fiber altyapım olmadığı için 60 TL'lik NET'e 80 ödüyorum ama fazla fazla veririm imkanım olsa. Hizmetleri kusursuz boş laf yok yani. İsmi lazım değil ama son zamanlarda çok reklamı dönen bir internet sağlayıcıya geçmiştim aynı hızı daha ucuza veriyor diye, pingim 6'dan 20'lere yükseldi. Boşu boşuna uğraştırdılar yapmadığım aramadığım başvurmadığım yer kalmadı onlara ulaşabilmek için. 2 hafta sonra dönüş yapabildiler ( TTnet aynı gün hallediyor sağolsun) çözdük dediler bu sefer günde 5-6 kere net kesilmeye başladı. Yemişim parasını cezasını dedim Türk Telekom'a geçtim kafam aşırı rahat şuanda. Kaybedince bu hizmetin değerini anlıyorsunuz.
Ne güzel olumlu bir olay yaşamışsınız. Beni yaz tatilinde 1 ay internetten mahrum bırakmışlardı. Fiyat ve Taahhüt zorunluluğundan bahsetmiyorum bile. Nedendir bilmiyorum belki önceden sık oyun oynadığım zamanlar yaşadığım sıkıntıların birikimi vardır. Türk Telekoma karşı bir antipatim var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı