Türk Telekom faturalıya geçmek mantıklı mı?

DeepestPassion

Hectopat
Makaleler
1
Bana böyle bir mesaj geldi Türk Telekom'dan. Faturalı'nın nasıl olduğunu bilmediğimden buraya sormak istedim. Faturalı olan varsa yazabilir mi?

Faturalida 1000 6GB Tarifesi sana ozel 25 TL! Bittiginde duran 6GB cepten internet, yurt ici her yone 1000 dakika ve 1000 SMS, 12 fatura donemi faturali mobil hatta kalma sozuyle ayda sadece 25 TL.Hemen gecmek icin FATURALI yazip 3127'ye gonder. Taahhutsuz ucret 45 TL'dir ve iptalde tarife ucreti alinir. TT mobil tanitim iptali icin IPT yazip 7672'ye gonder. B001

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkesin arada sırada boşluğuna denk getirip biraz fazla kazanırız düşüncesiyle yıllardır insanlara faturasıza geçin diye baskı yapıyorlar. Kendine güvenin tam ise geç bence.

Konuyu hortlatıyorum fakat bence kullandıgın tarife üzerine kampanyalar önemli faktör oynuyor.Ve kullanımlarına dikkat etmelisin.
Ben şahsen Türk Telekom'da 35 tl ye 15 gb internet her yöne 1000 dk ve 1000 sms kullanıyorum 12 ay tahaddütlü faturalı internet bittiğinde duruyor, dk ve sms i aşmadığım sürece sabit ücret ödüyorum telsiz kullanım ücreti ile beraber 37 lira. Faturalı mantıklı :)

TT'ye geçmek mantıklı değil. Temel hizmeti çok zayıf. Diğer operatörler o konuda daha güçlüler. Fakat baz istasyonları veya diğer alt yapıları hangisi güçlüyse ona geçin derim. Ben TT'liydim. Depremden sonra Türkcell'ye geçtim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı