Türk Telekom fiber altyapısı

Emir Ali Görkem

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Şu an oturduğum siteye fiber çekiyor Türk Telekom. TurkNet'in 100 Mbps 85 TL tarifesine geçmek istiyorum. Merak ettiğim konu şu; Türk Telekom pislik yapıp zorluk çıkarıyor mu TurkNet'e vs? Bir yerde okumuştum, Türk Telekom izin vermediği için TurkNet interneti tam performanslı verememiş, 100 verecekse 50 vermiş gibi.

Merhaba. Şu an oturduğum siteye fiber çekiyor Türk Telekom. TurkNet'in 100 Mbps 85 TL tarifesine geçmek istiyorum. Merak ettiğim konu şu; Türk Telekom pislik yapıp zorluk çıkarıyor mu TurkNet'e vs? Bir yerde okumuştum, Türk Telekom izin vermediği için TurkNet interneti tam performanslı verememiş, 100 verecekse 50 vermiş gibi.
TürkNet'e rahatlıkla geçebilirsiniz. Eğer size söylenilen hız verilemiyorsa iki firmanında müşteri hizmetleriyle görüşürsünüz. Zaten sorun devam ederse TürkNet de taahhüt yok.

Arkadaşımın tanıdığına gelmişti fakat çözülmüştü sorunu. Bu arada bize de çekiliyor ama şubat sonu gibi bina içi tesitat yaptıklarından beri ortalıkta yoklar.

Hocam bende yeni geçtim,
1. Problem ceza işi: TurkNet ceza karşılasın diye girdim, karşılamadı, Türk Telekom da (geçtiğim için herhalde) geçen ay 360 TL'lik faturayı 1000 TL istiyor, 120 TL hayal. Dikkat et.
2. Problem ankastreden daireye fiber çektirmek, Türk Telekom çekiyor kabloyu, ama TurkNet'i aradığınızda biz ilgilenmeyiz diyor, en son ben çıkıyorum dedim, ondan mı bilmem gelip çektiler.
Su anda bir problem yok memlunum.
Sorun olursa yardım edebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı