Türk Telekom fiber internet başvurumu kabul etmiyor

Nysreix

Femtopat
Daha fazla  
7 senedir Türk Telekom adlı kurumdan fiber internet için yapmadıgım başvur şikayet etmedigim yer kalmadı. Her seferinde altypaınız yok ileriki zamanlarda degerlendirlecektir klasik cümlelerle cevap veriliyor. Yemin ediyorum insanı kanser ederler.

Oturduğunuz binadakı hane sayısı çok ise değerlendirmeye alıyorlar az ise geçiştiriyorlar çünkü fiber gerçekten maliyeti yüksek olan bir şey uğraşmak istemiyorlar bende çok uğraştım olmadı maalesef bu arada Türk telekom mu kullanıyorsunuz yoksa başka bir iss sağlayıcısımı

Nerede yaşıyorsun?
bursa merkezde sokagın başından fiber kablo geçiyor ama adamlar ban mısın demiyor.

Nerede yaşıyorsun?
Fiber altyapıya sahip misin? Buradan sorgulama yaparak paylaşır mısın?

altyapım vdsl 100 /15

Oturduğunuz binadakı hane sayısı çok ise değerlendirmeye alıyorlar az ise geçiştiriyorlar çünkü fiber gerçekten maliyeti yüksek olan bir şey uğraşmak istemiyorlar bende çok uğraştım olmadı maalesef bu arada Türk telekom mu kullanıyorsunuz yoksa başka bir iss sağlayıcısımı
alt sokagımızda yeni yapılan binaya cektiler normal apartman bile degil .

bursa merkezde sokagın başından fiber kablo geçiyor ama adamlar ban mısın demiyor.

altyapım vdsl 100 /15

alt sokagımızda yeni yapılan binaya cektiler normal apartman bile degi
bina yeni yapıldığı için başvurusu kabul olmuş tt departmanına gittiğimde yeni binalara fiber çekilmesi öncelikli oldunu söylediler daha rahat hat çekebiliyorlarmış

bina yeni yapıldığı için başvurusu kabul olmuş tt departmanına gittiğimde yeni binalara fiber çekilmesi öncelikli oldunu söylediler daha rahat hat çekebiliyorlarmış
2 ay önce bana nisan mayıs haziran ayları içinde degerlendirecek dendi.dün de 2023 sonuna revize edildi dendi. devamlı oyalama

2 ay önce bana nisan mayıs haziran ayları içinde degerlendirecek dendi.dün de 2023 sonuna revize edildi dendi. devamlı oyalama
size çok açık ve net konuşayım Türk telekom özelleştiğinden beri çok geride kaldı hatta çalışanlarıda buna dahil 2023 te olmamıza rağmen hala geceleri hız düşüşü ping sorunu oluyor alt yapı çok kötü başka iss lere bant satıp onları kontrol ediyor kötü yönde oraya buraya fiber döşüyoruz diyorlar reklamlarda ama ortada hiçbirşey yok

Yeni konular

Geri
Yukarı