Türk Telekom fiber nasıldır?

Orada yazan IP adresleri ISS IP adresleri sıkıntı olmaz. Ve bu arada klasik bir soru ama yayın yaparken kablolu bağlantı yap. Kablonet'in modemlerindeki Wi-Fi iyi değil.
Hocam şöyle,zaten 1 senedir üyesiyim Kablonetin,masaüstü kullanıyorum zaten Laptop değil de,şu an bana lazım olan 5ten yukarı upload,o da TTnette var fakat pandemiden sonra düşerse sıkıntı,kabloneti arayacağım bi,duruma göre bakacağım.

Bir de hocam hangi ISP üstünden olduğun neye göre anlayacağım?

@Hjiterisaky sana tavsiyem Turkcell çıkışlı kullanıyorsan telekoma aldır. Telekom'da geceleri bant genişliğini düşürdükleri duymadım yaşamadımda.

100/20 olan paketi pahalı bir fiyat verirlerse taahhüt ile. Turbo upload paketleri vardı. Upload hızını 10'a çıkarıyor. Hala sorun yaşarsan seni sakin bir IP havuzuna almalarını iste.

@Hjiterisaky sana tavsiyem Turkcell çıkışlı kullanıyorsan telekoma aldır. Telekom'da geceleri bant genişliğini düşürdükleri duymadım yaşamadımda.

100/20 olan paketi pahalı bir fiyat verirlerse taahhüt ile. Turbo upload paketleri vardı. Upload hızını 10'a çıkarıyor. Hala sorun yaşarsan seni sakin bir IP havuzuna almalarını iste.
Hocam o Türk Telekoma atma işini konuşacağım ama tam olarak ne diyeceğimi rica etsem yazar mısın?Geç cevap için kusura bakma bu arada işim çıktı.

100/20 muhtemelen en az 350 tl olacak,upload paketlerini de denedim fakat 2 hafta anca gitti 936p ile,sürekli onu almak da mantıksız,IPyi sürekli değiştiriyorum,yine aynı sorun oluyor,100lü blokta da değilim,anlayacağın tek çare TTnet gibi.

Hocam o Türk telekoma atma işini konuşacağım ama tam olarak ne diyeceğimi rica etsem yazar mısın? Geç cevap için kusura bakma bu arada işim çıktı.

100/20 muhtemelen en az 350 TL olacak, upload paketlerini de denedim fakat 2 hafta anca gitti 936p ile, sürekli onu almak da mantıksız, IP'yi sürekli değiştiriyorum, yine aynı sorun oluyor, 100'lü blokta da değilim, anlayacağın tek çare TTNET gibi.

Bir tane arkadaş orada 100 Mbps sınırsız olanı 160 TL'ye kullanıyordu. Orada 400-450 TL bir şey yazıyordu. Sonra fiyatları tekrar düzenlediler.

IP adresimi Telekom çıkışlı istiyorum diyebilirsin.

Bir tane arkadaş orada 100 Mbps sınırsız olanı 160 TL'ye kullanıyordu. Orada 400-450 TL bir şey yazıyordu. Sonra fiyatları tekrar düzenlediler.

IP adresimi Telekom çıkışlı istiyorum diyebilirsin.
Şu an o paket yani 100/20 olanı soracağım,IP adresini de halledeceğim,gerçekten çok çok teşekkür ediyorum ilgilendiğin için dostum,sağol.
TurkNet, TT altyapısında hizmet veriyor. 85 TL, her şey dahil.
Hocam TürkNet yok 3.söyleyişim :D

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı