Türk Telekom fiber nasıldır?

Hep altyapınızla alakalı bu sorduğunuz sorular fakat altyapınız iyi diyorsanız TTNET ile sorun yaşamazsınız pek. En fazla 100Mbps paket gözüküyor onun da pandemi dolayısıyla upload hızı 8Mbps çıktı, TTNET'i ararsanız daha yüksek fiyatlara özel teklifler ile belki de bulabilirsiniz tabii pahalı olacaktır. 1Gbps için ise metro internet olayları, upload için simetrik internet olayları vb. var fakat pahalı genelde.

@Hjiterisaky DOCSIS altyapın var sanırsam. Kendilerine bu paketi sormayı dene.

Telekom 50-100 paketlerde 8 Mbps upload veriyor. Şahsen kendim alıyorum 50 Mbps pakette. Sana tavsiyem Kablonet'e sor pahalı bir fiyat verirlerse TurkNet'e yönel.
Hocam sormak istediğim şu,100 veya 50 olan pakette standart upload hızı mı 8 yoksa sadece pandemi nedeniyle 2 katı olduğu için mi,normalde 4 idi çünkü eğer öyleyse downgrade yapıyor gibi olacağım.Ek olarak o paketi kablonete tekrardan soracağım fakat kablonette hem upload sabit veremiyor hem de ping değeleri iyi değil,günde 5 saat yayında olan biriyim ve bunu çok iyi biliyorum.
Hep altyapınızla alakalı bu sorduğunuz sorular fakat altyapınız iyi diyorsanız TTNET ile sorun yaşamazsınız pek. En fazla 100Mbps paket gözüküyor onun da pandemi dolayısıyla upload hızı 8Mbps çıktı, TTNET'i ararsanız daha yüksek fiyatlara özel teklifler ile belki de bulabilirsiniz tabii pahalı olacaktır. 1Gbps için ise metro internet olayları, upload için simetrik internet olayları vb. var fakat pahalı genelde.
Evet duymak istediğim buydu aslında,o pakette 100e 4 olan pakette yani 160 tl çok fazla,upload 8 standart olsa belki.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı