Türk Telekom fibere geçilir mi?

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, Kablonet'in 5 uploadi ve modemi yuzunden TTNET fibere gecmeyi dusunuyorum. Sizce pişman olur muyum? Esporculuga kasiyorum bu yuzden ping inanilmaz onemli, eskiden TTNET ADSL kullanirken cok kesiliyordu, fiberi farkli kendilerini gelistirdiler diyorlar. Fiyati ondan pahaliymis, kullanan, deneyimleyen varsa cok memnun olurum.

Not: Gunde 11 saat PC basindayim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar, Kablonet'in 5 uploadi ve modemi yuzunden TTNET fibere gecmeyi dusunuyorum. Sizce pişman olur muyum? Esporculuga kasiyorum bu yuzden ping inanilmaz onemli, eskiden TTNET ADSL kullanirken cok kesiliyordu, fiberi farkli kendilerini gelistirdiler diyorlar. Fiyati ondan pahaliymis, kullanan, deneyimleyen varsa cok memnun olurum.

Not: Gunde 11 saat PC basindayim.

TurkNet'e bakın. Orada 100TL'ye 1000MBPS internet var.

Hocam Superonline TurkNet gibi altyapılar mevcutsa TTNET yerine onu seçmenizi tavsiye ederim.
Evimde Superonline kullanıyordum. Şu an üniversite için ayrı evdeyim. TTNET fiber bağlattık ve aynı evdeki gibi aynı şekilde kablo ile bağlanmama rağmen ping sorunları yaşıyorum ara sıra. Ama bunu genele bağlayabilir miyiz bilmiyorum belki de konumsaldır. Ama şahsi görüşüm Superonline veya TurkNet her daim > TTNET.

Yeni konular

Geri
Yukarı