Türk Telekom harici ISS önerisi

mujili1

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, Türk Telekom'dan sıtkım sıyrıldı, taahhütten cayacağım. Fiyat performans, iletişim olarak en iyi sağlayıcı nedir? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    97 KB · Görüntüleme: 65
Superonline der geçerim. 2014ten beri sorunsuz kullanıyoruz. Müşteri hizmetleri çok anlayışlı ve yardımcı. Gerektiği an en kısa zamanda da evde sorunu hallediyorlar (telefonda veya uzaktan halledilmeyecek bir şeyse)
Hız olarak vaadettiği hızı veriyor. Fiyatlar malum zamlardan dolayı düşüp çıkabiliyor. 35mbs sabit hız, kota yok. TV+ ve ev telefonu dahil 107 ya da 117 TL olması lazım fiyatı.

Yalnız dikkat etmeniz gereken durum mesela 25mbs alacaksınız, 25mbs'a 'kadar' yazmamasına dikkat edin. Kadar demek hızın düşük olma ihtimali demek.

TurkNet kullanabilirsiniz NetSpeed sorunu çok var müşteri hizmetleri berbat.

E aynı şeyi de TurkNet için söylüyorlar müşteri temsilciliği için kafam çok karışık
Superonline der geçerim. 2014'ten beri sorunsuz kullanıyoruz. Müşteri hizmetleri çok anlayışlı ve yardımcı. Gerektiği an en kısa zamanda da evde sorunu hallediyorlar (telefonda veya uzaktan halledilmeyecek bir şeyse)
Hız olarak vaadettiği hızı veriyor. Fiyatlar malum zamlardan dolayı düşüp çıkabiliyor. 35Mbps sabit hız, kota yok. TV+ ve ev telefonu dahil 107 ya da 117 TL olması lazım fiyatı.

Yalnız dikkat etmeniz gereken durum mesela 25Mbps alacaksınız, 25Mbps'a 'kadar' yazmamasına dikkat edin. Kadar demek hızın düşük olma ihtimali demek.

Sabit derdinde değilim tarifenin 1 2 MB düşüğü gelebilir bunlar normaldir ben TT de 16 Mbps'e kadar 8 alıyorum bu normal değil hat degerlerim normal modemime gelen sinyal 18 Mbps bıktım 8 download alıyorum.

E aynı şeyi de TurkNet için söylüyorlar müşteri temsilciliği için kafam çok karışık.

Sabit derdinde değilim tarifenin 1 2 MB düşüğü gelebilir bunlar normaldir ben TT de 16 Mbps'e kadar 8 alıyorum bu normal değil hat degerlerim normal modemime gelen sinyal 18 Mbps bıktım 8 download alıyorum.

Ben Türk Telekom kullanıyorum Türk Telekom haricinde demişsiniz TurkNet kullanın beğenmezseniz taahhütsüz zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı