Türk Telekom harici ISS önerisi

Hocam hat değerlerinizi paylaşırsanız ne kadar hız alabileceğinizi daha kolay söyleyebiliriz. Altyapınız kötüyse hepsi kötüdür arkadaşlar kafalarına göre söylüyorlar.

TurkNet ve kablonet sitelerinden altyapınızı sorgulayın kendi altyapıları varsa olana başvurun. Yoksa TT altyapısı üzerinden TurkNet alın.

En uygunu türknettir 35 Mbps paket veriyor çünkü kesinlikle TurkNet yancısı değilim 20 rahat alırsınız 20 download.

Bu da normal değil ki 35'e kadarsa 32 31 30 normaldir 20 Mbps alırsam neden 35'lık para ödeyyim 24 Mbps'lık tarife olur.
TurkNet ve Kablonet sitelerinden altyapınızı sorgulayın kendi altyapıları varsa olana başvurun. Yoksa TT altyapısı üzerinden TurkNet alın.

75 Mbps destekliyor TurkNet'in sitesinde yaptım kardeşim.

Arkadaşlar taahhüte daha 1 yıl varmıs 2673 TL cayma bedeli cayamıyorum her şekil de kontrol sagladıklarında normal dendi arıza ekibi geldi hat değerleri kontrol edildi modemimin sinyali vs 18 Mbps geliyor ama Speedtest hala 8 MB. Telefon kutusunun resmini atıyorum buradan kaynaklı olabilir mi acaba elektrikci sorunu cözer mi salı farklı bir modemle deneyeceğim.

Dosya Ekleri

• IMG_20210530_125222.jpg
    IMG_20210530_125222.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 18
Arkadaşlar taahhüte daha 1 yıl varmıs 2673 TL cayma bedeli cayamıyorum her şekil de kontrol sagladıklarında normal dendi arıza ekibi geldi hat değerleri kontrol edildi modemimin sinyali vs 18 Mbps geliyor ama Speedtest hala 8 MB. Telefon kutusunun resmini atıyorum buradan kaynaklı olabilir mi acaba elektrikci sorunu cözer mi salı farklı bir modemle deneyeceğim.

Cihazinizla alakalı olabilir.

Geri
Yukarı