Çözüldü Türk Telekom HiperNet nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jake Peralta

Hectopat
Arkadaşlar oturduğum yerde altyapı yoktu. Ama 1 ay önce altyapı geldi ve binaya bir tane küçük kutu koydular. Türk Telekom sistesinden altyapı mi öğrenmek için baktığımda Türk Telekom HiperNet hizmetinden faydalanabilirsiniz yazıyordu. Bu HiperNet nedir? Ne kadar hız alabilirim?

Çözüm
HiperNet, Türk Telekom'un VDSL hizmetidir. Altyapınıza göre 24 ila 100 Mbps hız almanız mümkündür. Santrale olan uzaklığınız hızınızı belirleyen temel etmenlerden biridir.
TT kullanacağınızı varsayalım eğer 18-26 yaş aralığındaysanız selfy paketi var 12 ay taahhütlü 108 TL.

Eki Görüntüle 615645

Ama yaş aralığı dışındaysanız 1 ay bedava 120 TL 3 ay bedava 124 TL.
1 Ay bedava olan 24 ay taahhütlü 3 ay bedava olan 27 ay taahhütlü.
Önerim selfy paketidir.

Eki Görüntüle 615646

Hocam 17 yaşındayım annem alacak. O yüzden.

Bu arada modem aldınız mı TT ile modem anlaşması yapmanızı önermem verdikleri modem gerçekten çöp başka modemler önerebilirim.

Modemi onlar vermeyecek mi hocam? Eskiden kalma TTNET modemimiz var ama.
Buradan altyapı sorgusu yapıp paylaşır mısın?
Altyapı Sorgulama

Ekran Görüntüsü (3).png

TT kullanacağınızı varsayalım eğer 18-26 yaş aralığındaysanız selfy paketi var 12 ay taahhütlü 108 TL.

Eki Görüntüle 615645

Ama yaş aralığı dışındaysanız 1 ay bedava 120 TL 3 ay bedava 124 TL.
1 Ay bedava olan 24 ay taahhütlü 3 ay bedava olan 27 ay taahhütlü.
Önerim selfy paketidir.

Eki Görüntüle 615646

Ben 17 yaşındayım 18'ime bir ay var ve tahhütüm bitince 18'e girmiş olacağım. Şu attığınız 108 TL'lik 50 Mbps ne alaka? Nasıl oluyor bu? Ben 24 Mbps kullanıyorum 105 Lt'ye limitsiz. Gerçekten her ay 108 TL ödeyip 50 Mbps alıyorlarsa bir kötü hissetmedim değil.

Hocam 17 yaşındayım annem alacak. O yüzden.

Modemi onlar vermeyecek mi hocam? Eskiden kalma TTNET modemimiz var ama.
O zaman modem istemediğinizi belirtin fazladan para koymasınlar zorla koyacaklarsa alın acces point yaparsanız modemi almazsanız eski modem ile kullanırsınız işinizi görmez ise beni etiketleyerek yeni konu açın ben yardım ederim.
Ben 17 yaşındayım 18'ime bir ay var ve tahhütüm bitince 18'e girmiş olacağım. Şu attığınız 108 TL'lik 50 Mbps ne alaka? Nasıl oluyor bu? Ben 24 Mbps kullanıyorum 105 Lt'ye limitsiz. Gerçekten her ay 108 TL ödeyip 50 Mbps alıyorlarsa bir kötü hissetmedim değil.
Gençlere özel kampanya hocam hem taahhüt az hemde daha az fiyatç

O zaman modem istemediğinizi belirtin fazladan para koymasınlar zorla koyacaklarsa alın acces point yaparsanız modemi almazsanız eski modem ile kullanırsınız işinizi görmez ise beni etiketleyerek yeni konu açın ben yardım ederim.

Gençlere özel kampanya hocam hem taahhüt az hemde daha az fiyatç

Hocam paketi aldık diyelim modemi bedavaya vermiyorlar mı?

Gönderdiğiniz sitelerde sıkıntı olabilir arkadaşlar iki tanesini falan denedim benim binamda hem Superonline hem Türk Telekom fiber hat var ona rağmen hiçbirini görmedi. Hatta ikisi de evime çekili vaziyette ben Superonline'ı kullanıyorum. Ancak konu sahbinin attığı kutu fiber kutusuna benzemiyor, fiber kutusu kilitli anahtarlı bir kutu.

Gönderdiğiniz sitelerde sıkıntı olabilir arkadaşlar iki tanesini falan denedim benim binamda hem Superonline hem Türk Telekom fiber hat var ona rağmen hiçbirini görmedi. Hatta ikisi de evime çekili vaziyette ben Superonline'ı kullanıyorum. Ancak konu sahbinin attığı kutu fiber kutusuna benzemiyor, fiber kutusu kilitli anahtarlı bir kutu.
Fiber kutusu değil zaten bildiğimiz telefon kutusu VDSL hizmet alacak.
@Jake Peralta 444 1 444 Arayıp sorun genede altyapım kaç mbps destekliyor diye emin olmak lazım :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı