Çözüldü Türk Telekom HiperNet nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bulunduğunuz yerde başka altyapı varsa ona yönelin derim şu an TT'den ayrılmak için her şeyi yapıyorum ama ayrılamıyorum hiç memnun değilim.Türknet'in altyapı sorgulamasına bir bakın derim.

Neden TT'den ayrılmak istiyorsunuz?
TürkTelekom'da 100MBPS 330₺.
Aynı altyapıdan farklı firmalar 86-100₺ civarına 100MBPS internet verebiliyor.

Türk Telekom HiperNet nedir? Altyapım Türk Telekom olarak HiperNet'i destekliyormuş. HiperNet'le fiber arasındaki fark nedir? Aynı zamanda internet önerir misiniz?

Size TurkNet'i öneririm.
Eğer altyapınız destekliyorsa 10TL fark ödeyerek 100MBPS'ye kadar hızınızı yükseltebilirsiniz.

Neden TT'den ayrılmak istiyorsunuz?

Hocam 16MB deyip 1.5 senedir 8MB üstünü görmedim rezil 250KB gördü bu gözler tamam hadi altyapı kötü 250KB ne demek 8MB verilebilirken 250 - 1000 KB arası çok gidip geliyor genelde hep 5-6MB arası net var 3 katını almam gerekirken bu hızı veren firmadan herkes ayrılmak ister.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı