Türk Telekom Hız Arttırımı

Fiber kullandığım için o değerler bende olmuyor. Sadece Fiber FTTH ve FTTB kullanıcılarını arttırdı.

VDSL abonelere dahi verilmiş. Açıklamalar ve paylaşımlar bu yönde. Ondan sordum.
Yarın belli olur artık.
Sonuçta herkesin evinde fiber yok.

Saha dolabına kadar fiber olsa dahi sonrası bakır olduğundan VDSL abonelik olarak geçiyor.
Şu an benim hattım böyle mesela. Saha dolabına kadar fiber gerisi bakır.

Bu sistemi zaten anlamıyorum fiber geldiyse gerisini de dağıt kardeşim. :)

VDSL abonelere dahi verilmiş. Açıklamalar ve paylaşımlar bu yönde. Ondan sordum.
Yarın belli olur artık.
Sonuçta herkesin evinde fiber yok.

Saha dolabına kadar fiber olsa dahi sonrası bakır olduğundan VDSL abonelik olarak geçiyor.
Şu an benim hattım böyle mesela. Saha dolabına kadar fiber gerisi bakır.

Bu sistemi zaten anlamıyorum fiber geldiyse gerisini de dağıt kardeşim. :)
Şu andaki hızları, upload hızlarını alamayan arkadaşlar üzülmeyin, çok sürmeyecek zaten. Mayıs sonunda telekom, Haziran başında Süperonline hızları tekrar düşürecek.

Şu andaki hızları, upload hızlarını alamayan arkadaşlar üzülmeyin, çok sürmeyecek zaten. Mayıs sonunda telekom, Haziran başında Süperonline hızları tekrar düşürecek.
Türk Telekom tarafından böyle bir durum açıklanmadı. Sadece Superonline ekipleri böyle bir açıklama yaptı. Türk Telekom'un kalıcı şekilde upload hızlarını arttırdığı yönünde söylemler var.

TTnet'in de kalıcı olacağını düşünmüyorum upload hızı konusunda, Bursa Nilüfer tarafında henüz daha upload hızı tanımlanmış değil.

Evet upload hızlarının akıbeti bekli oldu, bütün firmalar mayıs sonuna kadar bu şekilde devam edip, daha sonrasında düşürecekler. Direkt Turkcell Superonline müşteri hizmetlerinden Twitter'da direkt mesaj olarak geldi bana maalesef. O zamana kadar keyfini çıkarın.

Neden düşürülecek. Madem düşürülecek neden upload hızını arttırıyorlar?

Neden düşürülecek. Madem düşürülecek neden upload hızını arttırıyorlar?
Türk Telekom, Koronavirüs salgını nedeniyle evden çalışma ve uzaktan eğitim sürecinin devam ettiği dönemde, kullanıcılarına daha iyi deneyim sunmak için fiber ve VDSL abonelerinin veri yükleme (upload) hızını 2 katına çıkarmaya başladı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı