Çözüldü Türk Telekom hız düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

reALTT

Hectopat
Makaleler
1
İnternet hızım sebepsiz yere 50 Mbps'den 3 Mbps'ye düştü. Türk Telekom kullanıyorum. Genel bir sorun mu yoksa benlik bir sorun mu, öğrenmek istedim.

Çözüm
Kontrol ettim, bende herhangi bir sıkıntı yok.

Anormal bir düşüş, müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Bariz bir sorun var. Yaşadığınız il/ilçeye bağlı bir durum bir yandan, bakım da olabilir.

Anormal bir düşüş, müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Bariz bir sorun var. Yaşadığınız il/ilçeye bağlı bir durum bir yandan, bakım da olabilir.

Çözüm

Müşteri hizmetlerini aradığımda sadece faturam olduğunu otomatik söylüyor. Bir türlü bağlanamıyorum müşteri temsilcisine. Çıldıracağım.

Bir türlü bağlanamıyorum müşteri temsilcisine.
Yoğunluktan mı bağlanamıyorsunuz yoksa başka bir sorundan dolayı mı? Yoğunluğa denk geliyorsanız gece vakitleri aramayı deneyin daha çabuk bağlanırsınız. Öbür türlü size verilen yönledirmeleri iyi dinlediğinizden emin olun. Geçen faturamla alakalı bir problem çıkınca aradığımda direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanabildim.

Müşteri hizmetlerini aradığımda sadece faturam olduğunu otomatik söylüyor. Bir türlü bağlanamıyorum müşteri temsilcisine. Çıldıracağım.
Bu Türk Telekom'un ne yaptığını anlamıyorum. Kaçmak istiyorum, ortalama 1000 TL cayma bedeli istiyorlar. Zaten fiyatları çok pahalı. İstedikleri zaman yeni müşteriye, sizin portu takarlar.

Yoğunluktan mı bağlanamıyorsunuz yoksa başka bir sorundan dolayı mı? Yoğunluğa denk geliyorsanız gece vakitleri aramayı deneyin daha çabuk bağlanırsınız. Öbür türlü size verilen yönledirmeleri iyi dinlediğinizden emin olun. Geçen faturamla alakalı bir problem çıkınca aradığımda direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanabildim.
Hayır. Robot sesin yönlendirmesini takip ediyorum. En sonunda bilmem kaç tarihle bir adet ödemediğiniz fatura bulunmakta diyor. Sonra ise menüye dönmek için şunu bilmem ne yapmak için şunu tuşlayın diyor. Ama müşteri hizmetleriyle ilgili hiç birşey demiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı