Çözüldü Türk Telekom hız düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

reALTT

Hectopat
Makaleler
1
İnternet hızım sebepsiz yere 50 Mbps'den 3 Mbps'ye düştü. Türk Telekom kullanıyorum. Genel bir sorun mu yoksa benlik bir sorun mu, öğrenmek istedim.

Çözüm
Kontrol ettim, bende herhangi bir sıkıntı yok.

Anormal bir düşüş, müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Bariz bir sorun var. Yaşadığınız il/ilçeye bağlı bir durum bir yandan, bakım da olabilir.
bende türk telekom alt yapısını kullanıyorum. 115 mbps hızı 6 ay boyunca süper şekilde kullandım. Son 1 aydır hız 50,45 lerde bazen 11 de geziyor. Ayrıca bina yaşı 2 alt yapıdaki kablo son çıkan kablolar. İnternet sağlayıcıları aradığımda gereksiz bir şekilde sürekli güç kablosunu çıkarın takın başka kabloları çıkarın takın yok modemi güncelliyoz demeler falan. Bu kadar kötü alt yapı ve hizmet olamaz. İnternet sağlayıcıyı pazartesi değiştiricem.
İnternet hızım sebepsiz yere 50 Mbps'den 3 Mbps'ye düştü. Türk Telekom kullanıyorum. Genel bir sorun mu yoksa benlik bir sorun mu, öğrenmek istedim.
İnternetimi superonline yaptım. Sorunum ortadan kalktı. Şu sıralar türk telekomun alt yapısı berbat. Önceki paketim 110 lira idi şimdikine 130 lira ödüyorum. Ayrıca piyasada satılmayan son model modem gönderiyorlar. 802-11ax bandında güce sahip. Pingim sürekli hareketliydi 40 dan 50 lere çıkan ping 11 de sabitlendi. Haberin olsun

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı