Türk Telekom hız problemi

Yunus07

Hectopat
İyi günler öncelikle ben bugun evimde yaşamış oldugum bir soruya çözüm arıyorum ben internet olarak TTNET kulanıyorum sürekli olarak ve internette bir sıkıntım var hızım çok fazla düşüyor. Online oyunlarda çok fazla sıkıntı oluşturuyor.
408493

Görmüş olduğunuz gibi benim internet hızım normalde 12 MBPS hız alıyorum fakat güne başladığımda genelde 12 MBPS ile başlayıp birkaç dakika sonra internet hızım yukarıdaki gibi oluyor. TTNET servisine gittiğimde altyapıda bir sıkıntınız yok eve gelen bağlantıda hiçbir sıkıntı yok demişlerdi ve girmiş olduğunuz siber kaynaklı bir sıkıntı yaşıyorsunuz dendi ikide bir modemi açıp kapatınız deniyor. Bir iki gün denedim fakat hiçbir şey ifade etmedi aynı devam etti başka internet sağlayıcısından internet alıp onların internetini denedim ve hala aynı internet hızını alıyorum ne denediysem boşa hiç bir işe yaramadı modem arayüzündeki kulanıcı DLS böyle
408497

Bana yardımı olabiliecek her türlü şeyi denemeye razıyım yeterki şu internet artık düzelsin vaktinizi ayırıp cevaplarsanız sevinirim iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu bende yaşadım ve sorunun Wi-Fi cihazımda olduğunu farkettim. En fazla 300kb alırken yeni (Daha iyi) cihazı aldığımda minimum 1000kb aldığımı farkettim.

kablolu olarak kulanıyorum ve wifi vb. başka hiç bir aygıt atakılı degil başka modemlede denedi fakat aynı sorun windwosta diye düşündüm ve geçip format atım ama sonuç aynı formatı atıktan sonra hiç bri güncelme yapmadan denedin yani güncelme nedeniyle olamaz başka bir sıkıntı var ve ben çözemedim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı