Türk Telekom internet hızını yükseltmek

LinusFenrir

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500 Rx 570 4 GB Gaming x
İnternet 24Mbps 50Mbps yapmak istiyoruz hangi kısımdan yapabiliriz? Site üzerinden alınınca geliyor mu? Satın alınca yükselmesi ne kadar sürüyor?

İnternet 24Mbps 50Mbps yapmak istiyoruz hangi kısımdan yapabiliriz? Site üzerinden alınınca geliyor mu? Satın alınca yükselmesi ne kadar sürüyor?
Öncelikle modem arayüzünden hat değerlerinize bakın. 50 MBPS destekliyorsa Türk Telekom'u arayıp hemen geçebilirsiniz.

Bu durum öyle düşündüğünüz gibi ilerleyen bir durum değil. Bulunduğunuz konum itibari ile eğer 50 Mbps net alıyorsanız müşteri temsilcisi kontrol eder ve hemen yükseltiyorlar. Ayrıca bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Selamlar TT Arayıp veya site üzerinden satın alabilirsin mt konuştuktan sonra 3 gün derler ama genelde 10 20 dakikalık işleri bulunuyor.

Türk Telekom Mobil uygulamasından tarife ve paket yükseltme işlemi yapabilirsiniz.
Ama mevcut alt yapınız 50Mbps desteklemiyor ise boşuna ücret ödemiş olacaksınız.
İle alt yapınızı sorgulayın şayet 50Mbps ve üzerini destekliyor ise istediğiniz gibi paketinizi yükseltmeniz mantıklı olur.

Öncelikle modem arayüzünden hat değerlerinize bakın. 50 Mbps destekliyorsa Türk Telekom'u arayıp hemen geçebilirsiniz.

Altyapı maksimum 50Mbps.

Türk Telekom Mobil uygulamasından tarife ve paket yükseltme işlemi yapabilirsiniz.
Ama mevcut alt yapınız 50Mbps desteklemiyor ise boşuna ücret ödemiş olacaksınız.
İle alt yapınızı sorgulayın şayet 50Mbps ve üzerini destekliyor ise istediğiniz gibi paketinizi yükseltmeniz mantıklı olur.
Altyapı maksimum 50Mbps.

Türk Telekom mobil, Türk Telekom resmi sayfası veya müşteri hizmetlerini arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yaşadığım evin bina no sunu bilmiyorum site ismini biliyorum o yüzden yakın bir rastgele yer seçtim değerler aynı mıdır o kadar büyük bir yer değil ilçe.

Yaşadığım evin bina no sunu bilmiyorum site ismini biliyorum o yüzden yakın bir rastgele yer seçtim değerler aynı mıdır o kadar büyük bir yer değil ilçe.

Risk etmek mantıklı değil.
Öğrene bilirsiniz.

Geri
Yukarı