Türk Telekom internetine %67 zam geliyor!

Sen öyle san Türk Telekom'da zam yapacak sözleşmeli kullanıcılarına.
Şu zam 1 Haziran'da değil de yarın gelmiş olsaydı ve faturanızın 100 TL değil de 200 TL olduğunu görmüş olsaydınız keşke şunu bilin internet servis sağlayıcıları paketinizin 6. veya 12. aylarında belirli aylarda aradaki fiyatı dengeleyip yine zamlıyorlar galiba yeni bir internet kullanıcısısınız ben 11 yıllık Türk Telekom kullanıcısıyım. Tecrübelerim var.
Daha çok haklarınızı bilmeyen bir kullanıcıya benziyorsunuz.

Yok yani çok merak ettim yani size yardımcı olmaya çalıştım ve bir anda konuya cevap vermediniz ama bir sürü yeni konu açtınız farklı farklı tecnophatta.
Çok teşekkür ederim yardımınız için, minnettarım. Hat değerlerimin fotoğrafını 40 kere atmaya çalışmışımdır, maalesef yükleyemedim. Halen de problem çıkarıyor upload.

Daha çok haklarınızı bilmeyen bir kullanıcıya benziyorsunuz.
Böyle şeylerle pek uğraşmayı sevmem diyelim ben daha önceden türknet veya diğer internet sağlayıcılarını kullandım ama çok kopmalar oluyor ve ping sıkıntıları artık dert yanmaya başlamıştım ve türktelekoma geçtim ve bütün problemlerim çözüldü ama o konuda haklısınız fiyatları pahalı ama en azından gayet iyi bir hizmet alıyorum

Böyle şeylerle pek uğraşmayı sevmem diyelim ben daha önceden türknet veya diğer internet sağlayıcılarını kullandım ama çok kopmalar oluyor ve ping sıkıntıları artık dert yanmaya başlamıştım ve türktelekoma geçtim ve bütün problemlerim çözüldü ama o konuda haklısınız fiyatları pahalı ama en azından gayet iyi bir hizmet alıyorum
Hizmet konusunda zaten TT diğer sağlayıcılara çoğu zaman sıkıntı çıkarıyor haklısınız o konuda. Keşke bir düzen gelse de firmaya ülke olarak rahat etsek.

Çok teşekkür ederim yardımınız için, minnettarım. Hat değerlerimin fotoğrafını 40 kere atmaya çalışmışımdır, maalesef yükleyemedim. Halen de problem çıkarıyor upload.
Size önerim indirme yaparken yükleme fazla yapmayın çünkü simetrik olduğu için dalgalanmalar olur bende keenetic kullanıyorum ama bir sıkıntım yok yükleme de dalgalanmlar olması konusunda

Şu anda hat değerlerim normal, dün fotoğrafı atamayınca keenetic'in kendi sitesinden karşılaştırarak iyi mi değil mi diye baktım. Çoğu normal sınırlarda.
Size önerim indirme yaparken yükleme fazla yapmayın çünkü simetrik olduğu için dalgalanmalar olur bende keenetic kullanıyorum ama bir sıkıntım yok yükleme de dalgalanmlar olması konusunda
Keenetic bu konuda oldukça performanslı ve kararlı. Upload yaparken, download etkilenmiyor. Eski modemim AirTies5343 böyle değildi, Upload yaparken Download'ı kullanamıyordum. Önerinizi dikkate alacağım.

Hizmet konusunda zaten TT diğer sağlayıcılara çoğu zaman sıkıntı çıkarıyor haklısınız o konuda. Keşke bir düzen gelse de firmaya ülke olarak rahat etsek.
Evt mesela türktelekom kullanıcısı değilseniz port bulamama hızda dalgalanmalar veya kopmalar ping artışları türktelekomun altyapısını kullanan İSS için sıkıntı yani sabotaj yapıyor gibi birşey türktelekom ama 50 tl daha fazla verip sağlıklı bir internet kullanmaktan yanayım ben

Geri
Yukarı