Türk Telekom kullanmıyorsanız Tivibu GO almayın

• Konuyu başlatan SAR9X
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 992

SAR9X

Femtopat
Comnet kullanıyorum Tivibu GO aldım history TV, BBC vb. önemli spor ve belgesel kanallarının bazıları internetiniz yavaş hatası ile açılmıyor internetim de fazlasıyla yeterli seviyede. Aradım müşteri hizmetlerini bana TV uygulaması güncelleme geç geliyordur diyor bende baktım güncel öyle saçmalık olur mu? O zaman 10 TL farkla niye Smart satıyorsun? Mobilden aç dedi açtım yine açılmıyor kayıt oluşturuyorum dedi. Yani bunun Comnet ile alakası yok farklı her ISS'de sıkıntı çıkıyormuş bunlar tam çakal. Bu sorunu aşabilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Türk Telekom kullanıyorum Tivibu GO Smart TV uygulaması bende de sorunlu desteği defalarca aradım fakat kimse adamakıllı bir çözüm önermiyor. Tivibu kutusu dışında kullanılmayacak bir hizmet.

Ben de Türk Telekom kullanıyorum Tivibu GO Smart TV uygulaması bende de sorunlu desteği defalarca aradım fakat kimse adamakıllı bir çözüm önermiyor. Tivibu kutusu dışında kullanılmayacak bir hizmet.
Arıza kaydı açmış yalandan 2 dakila sonra giderildi mesajı. Yıllar geçse de düzelme olmamış daha da sahtekar olmuş bunlar. Bu Telekom'dan yediğim son kazık oldu.

Geri
Yukarı