Türk Telekom müşteri hizmetleri rezilliği

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu hakkında bilginiz var mı? Haksız çıkmak gibi bir olay yok burada işlemleriniz hızlandırırsın bile ne uğraşması internet üzerinden başvuruyorsun zaten.
Bilgim yok. Dava gibi bir durum mu? Açabilir misiniz? Her hangi bir bedeli veya uğrasmamız gerekir mi?

Bilgim yok. Dava gibi bir durum mu? Açabilir misiniz? Her hangi bir bedeli veya uğrasmamız gerekir mi?
Dava ile alakası yok, ücret vs gibi bir durum da yok. BTK, tüketici şikayet hattı. Mobil/Sabit/İnternet/Kablo Tv/Uydu vs gibi yerleri e-devlet ile şikayet, öneri vs yapabiliyorsun devlet kurumu zaten ben kaç kere başvurdum buradan ne sıkıntın var ise buraya ne yazdıysan oraya da aynısını yazarak başvur E-Devlet ile.

Dava ile alakası yok, ücret vs gibi bir durum da yok. BTK, tüketici şikayet hattı. Mobil/Sabit/İnternet/Kablo Tv/Uydu vs gibi yerleri e-devlet ile şikayet, öneri vs yapabiliyorsun devlet kurumu zaten ben kaç kere başvurdum buradan ne sıkıntın var ise buraya ne yazdıysan oraya da aynısını yazarak başvur E-Devlet ile.
Hemen hızlı çözüm oluyordur o zaman. Teşekkür ederim.

Ben de 16 mbpsden 50 mbpsye geçmiştim anlık olmuştu aslında ama benim salaklık yüzünden bir gün bekledim sanırım bizim burada saha ekibi olarak hızlılar ama ağır arıza da sınıfta kaldılar. 8 gündür Telekom direğimiz yıkılmış vaziyette duruyor evin önünde.

Geri
Yukarı